Tesettür Fularlı Gömlekler Nasıl Kombinlenebilir?

20 Nisan 2016
7 kez görüntülendi

?

Tesettür giyimin modası geçmeyen parçası fularlı gömlekler son zamanlarda oldukça revaçta. Sade gömleklerin fular detayı ile haraketlendirildiği epeyce güzel modeller, şık tesettürlü hanımlarımızın gardırobuna girmeyi yargı ediyor.

Fularlı tesettür gömlekleri nasıl kullanabilirsiniz?

Fularlı gömleklerinizi  hangi altlarla kombinleyebilirsiniz?

Fularlı gömleklerinizde aydınlık, ipek modelleri kumaş etek veya pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Fularlı modeller ile pantolon etekler, kombininize özel bir hava katacaktır. Fularlı tesettür gömleklerinizi uzun ve çan tipi eteklerinizle de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fularlı tesettür gömleğinizle yüksek bel ve bel çevresi kuşaklı etek modellerini, gömleğinizi etek içine alarak tamamlayabilirsiniz. Uzun ve düz kesim tesettür fularlı gömlekleriniz, düşük bel ve kalem uzun etekleriniz ile hoş bir stil yaratacaktır.

Fularlı tesettür gömleklerle baş örtüsü kullanımı:
Fular detayı, gömleğinizi oldukça güzel göstermektedir. Başörtüsü kullanırken bu detayı kapatmamak ya da örtmemek gerekir. Bu sebeple fularlı tesettür gömleğinizi şal ile seçim ediyorsanız, şalın iki yanını arkaya atarak kullanın. Şal uçlarını arkada gömlek renginize veya gömleğinizin düğmelerine yerinde şal mıktanısı ile tutturabilirsiniz. Fularlı tesettür gömleğinizi, gömleğinizin kumaşına uygun bir başörtüsü ile başörtüsünü içeriye alarak da tamamlayabilirsiniz.

Fularlı gömleklerinizle ceket kullanımı
Fularlı gömlekler, fular detayının öne çıkması için kuvarsize ceketlerden daha çok, V derin kesim yakasız ceketlerle kullanılmalıdır. Ceketlerde düğmeli ve kapak cepli modeller yerine de sade ve düz tasarımlar seçim edilmelidir.

Tesettür Fularlı Gömlekler Nasıl Kombinlenebilir? Konusu Resimleri

Tesettür Fularlı Gömlekler Nasıl Kombinlenebilir? www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Tesettür Fularlı Gömlekler Nasıl Kombinlenebilir? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık