Sizi Masum Gösterecek Tüyolar

Sizi Masum Gösterecek Tüyolar

Sizi Masum Gösterecek Tüyolar

strong>Sizi Günahsız Gösterecek 10 İyi Hafıza

Kıyafetlerin etkisi öyle güçlüdür ama çizmek istediğiniz imajın dışarıya ayrı bir şekle bürüne bilirsiniz. Stiliniz masun bir kadın imajı çizmekse, size masum gösterecek on etkili hafıza.

1- Etekleri Fırfır Detaylarla Süslenmiş Elbiseler

Bu elbiseler döneme dönem akım olsa da, günahsız bir görüntüye bürünmek için katiyen vaz geçilmeyen parçalardan olmuşlardır. Pastel renk fırfırlı bir elbiseyi, babet ayakkabılarla kombinlediğiniz takdirde, ayrıca romantik bir hava yakalarsınız keza de masum bir kız çocuğu değin tatlı bir hanımefendi oluverirsiniz.

2- Pileli Etekler

Kadınların bir türü vazgeçemedikleri parçalardan olan pileli etekler aynı zamanda masumiyetin simgesi. Pileli etekler ile masum bir görüntü çizmek istediğinizde, kısa olan pileli etekleri tercih etmemeniz gerekir. Orta tepe pileli bir etek ile düz bir gömleği kombinlediğinizde, sizden daha günahsız görünen biri olamaz.

3- Sade Gömlekler

Yıllardır modası geçmeyen sade gömlekler, her zaman masumiyetin simgesi olmuştur. Düz detaylara sahip olan sade bir gömlek herkesin gardırobunda olması gerekir. Beyaz renk sade bir gömlek ile hangi parçayı kombinlerseniz kombinleyin uyum içinde olacaktır.

Tarih boyunca, sanatçısından siyasetçisine, herkesin masum belirmek için kullandıkları beyaz gömleğin, günahsız gözükmek için başta seçim edilen kıyafet olduğunu unutmayın.

4- Bandana

Bu yıl oldukça moda olan bandanalar aynı zamanda masumiyetin simgesi. Renk renk, cıvıl cıvıl desenlerle süslenmiş bandanaları kombinlemek çok basit. Bandanaları istediğiniz şekilde bağlayabilirsiniz. Kıyafetiniz ile uyumlu olacak bir bandana taktığınız takdirde; hem şık, bununla birlikte günahsız bir imaj çizersiniz.

5- Bebek Yaka Bluz

Bebekleri epeyce şirin gösteren bebek yaka bluzlar sizi de bir bebek gibi masum gösterecek. Bu bluzlardan bir tane gardırobunuzda bulundurduğunuzda, istediğiniz zaman günahsız bir kız çocuğu olmanıza imkân sağlayacaktır. Bebe yaka bluzları günahsız görüntünün etkisini artırmak için, kısa olmayan pileli eteklerle kombinleyebilirsiniz.

7- Boncuklu kolyeler

Boynunuza takacağınız şirin boncuklu kolye size de sevimli bir kız yapacaktır. Bu yılın aksesuar yılı olduğunuz andırmak gerekirse, istediğiniz gibi boncuklu kolyeler takıp kombin yapabilirsiniz. Abartısız boncuklu bir kolyeyi, fırfırlı bir elbiseyle kombinlediğiniz takdirde, aynadaki görüntünüz sizi çok mutlu edecektir.

8- Dantel ayrıntılı Kıyafetler.

Dantel romantikliğin simgesi iken aynı zamanda masumiyetinde işareti. Özellikle dantel detaylı gömlekler, bluzlar ile günahsız bir tesir yetişmek fazla kolay. Dantel detaylarla süslenmiş bir bluzu, düz bir etek ile kombinlediğinizde, şıklığın yanı sıra, masumiyetinde devlete ait olursunuz.

9- Hafif topuklu Ayakkabılar

Amacınız feminen bir gösterme çizmekse yüksek topuklu ayakkabı kullanabilirisiniz. Tercihiniz masumiyetten yanaysa, hafif topuklu ayakkabıları uygulamak sizi masum kılacaktır. Her bayanın sahip olması gereken hafif topuklu ayakkabılar ile kombin yapma kolaylığı yaşarken, aynı zamanda bu ayakkabılar ile ayaklarınız kuytu edecektir. Dantel detaylarla süslenmiş bir elbiseyi, hafif topuklu ayakkabılarla kombinlediğiniz takdirde, günahsız bir imaj çizersiniz.

10-Sallanan Küçük Küpeler

Kadınların en kayda değer aksesuarlarından olan küpeleri ile masumiyeti yakalayabilirsiniz. Kulağınıza taktığınız; küçük, sallanan küpeler ile masum bir hanımefendi olu verirsiniz. Düz bir elbiseyle kulağınıza taktığınız sallanan küpeler ile hoş bir kombin elde edebilirsiniz.

Masumiyet kıyafetlerle emin bir ölçüde gerçekleşse de,  manâlı olan içinizin masum olması değil mi?

Sizi Günahsız Gösterecek Tüyolar www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Yorumlar (0)