Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Türbanlı Abiye Modelleri

22 Nisan 2016
9 kez görüntülendi

Tesettür modasında en fazla tercih edilen giyim modellerinden biri elbise modelleridir. elbise modelleri 2013 yılında öbür tarz ve tasarımlardan oluşan koleksiyona sahip. Tesettür Kot Elbise Modelleri bu yıl bayanların istediği çoğu modelle mağazaların süsü oldu. Yaz aylarında da giyimi gizli olan kot elbise modelleri tesettür dünyasında en çok istek edilen modeller aralarında yer alıyor.

Tesettür Kot Elbise Modelleri son trendleri hakkında topladığımız bilgilere tarafından bu yıl en çok tercih edilen modeller aralarında yaka bağcıklı kot elbise modelleri yer alıyor. Yaka bağcıklı kot elbise modelleri bu sene yeni renk ve stilleri ile göz almaya devam ediyor. Tesettür dünyasının en fazla takdire değer giyim modellerinden olan kot elbise de yaka bağcıklı kot elbise modelleri dışında birbirinden bambaşka modeller de yer alıyor.

Belden oturtmalı kot tulum modelleri de bu yıl yine tesettür dünyasına damgasını vuran modeller aralarında yer alıyor. Kot tulum modellerinde yılında görülen ayrı tasarımlar da bayanların ilgisini çekiyor.

Tesettür giyim modelleri aralarında bulunan kapşonlu kemerli kot elbise modelleri bu senenin en dikkat çeken giyim modelleri arasında yer alıyor. Birbirinden değişik modellerden oluşan kapşonlu kot elbise modelleri yazının vazgeçilmez giyimleri arasında yer alacağı bekleniyor.

Tesettür dünyasının nabzını yokladığımız sitemize, kot elbise modelleri aralarında yer alan belden büzgülü kot elbise modelini söylemeyi de ihmalkârlık etmemek gerektiğini düşünüyoruz. Belden büzgülü kot elbise modeli, tesettürlü bayanların seveceği modeller arasında yer alıyor.

Tesettüre dair son gelişmeleri yayınladığımız sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerinden haberdar olabilirsiniz.

Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Türbanlı Abiye Modelleri www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Türbanlı Abiye Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık