Anasayfa / Moda / Minyon, Kısa Boylu, Kızlar, Kadınlar Nasıl, Hangi Tarz Giyinmeli?

Minyon, Kısa Boylu, Kızlar, Kadınlar Nasıl, Hangi Tarz Giyinmeli?

Minyon kadınlar Nasıl Giyinmeli, sanılanın aksine kıyafet seçimlerinde de, pek çok konuda da çok avantajlıdır. Narin bir vücuda sahip olan minyon hanımlar, vücut hatlarında saklayacakları ve çekinecekleri pek unsur olmadığından hemen her giysisi güzel bir şekilde taşıyabilirler.

Minyon kadınların Giyiminde Dikkat Edeceği Hususlar.

  • Burada önemli olan ilk nokta, vücut hatlarını kapatarak elbisenin içinde kaybolmak yerine, hatlarınızı daha belirgin hale getirmektir.
  • Giysi seçilirken, desenli ya da bölge bölge çizgili kumaşlardan oluşan kıyafetler seçilirse, bu kıyafetler bir göz yanılsamasına neden olabilir. Özellikle gece elbisesi seçerken, nispeten uzun elbiseleri tercih etmek minyon kadınlar için avantaj sağlayan çok önemli hususlardır. Bilhassa da hafif kuyruklu ve uçuşan şifon tipi kumaşlar, bu tip vücut formuna sahip olan kadınları normalden çok daha uzun ve çok daha ihtişamlı gösterecektir.
  • Bununla birlikte, minyon kadınlar için en büyük avantaj da mini giymektedir. Mini kıyafetler giymek çok narin olmayan vücutlarda fazla ortaya dökülmeye neden olurken, minyon kadınlarda ölçülü bir bütünlük sağlamış olduğundan çok daha çekici bir görünüm sağlamayı mümkün hale getirecektir. Bu yüzden günlük yaşamda da, abiyelerde de mini kıyafetler minyon kadınlar için idealdir.
  • Minyon kadınlar mutlaka ara boy kıyafetler giymemelidir. Ara boy kıyafetler bu tip vücut forumu basık göstermesi mümkündür. Dolayısıyla, minyon hanımlar ya uzun elbiseler ile daha uzun ve ihtişamlı görünmeyi tercih etmeli veya kısa elbiseler ile daha alımlı ve çekici bir görüntü elde etmelidir.
  • Pantolon tercihlerinde de gene elbiselerde olduğu benzer biçimde ara formlar mutlaka minyon kadınlar için uygun değildir. Örneğin; diz altı kapri pantolonlar bu tip vücuda haiz kadınlara uygun olmayacaktır. Bu biçim pantolonlardan uzak durmaya çaba edilmelidir.
  • Pantolon konusundaki minyon kadınların avantajı ise, saklayacak kiloların olmaması nedeni ile istenilen tonda, özellikle de giymeye çekinilen beyaz renkli pantolonlar ve diğer açık tondaki pantolonların rahatlıkla seçebilecek olmasıdır.
  • Seçilen kıyafetlerin tek renk olması, minyon vücut yapısını daha uzun göstermek için bir başka avantajdır. Kısaca parça renkli veya karışık desenlerden oluşan giysiler yerine, düz ve tek renk giysiler ile daha alımlı göstermek mümkündür.
  • Ceket seçimi konusunda, kısa ve vücuda oturan ceketleri tercih etmek minyon hanımlar için oldukça önemli bir parametredir. Çünkü kısa ceketler ile mini elbiseler ya da mini etekler kombinlenebilir. Bu şekilde, daha doğru bir vücut proporsiyonu oluşturmak mümkündür. Eğer uzun ceket seviliyorsa, altına giyilecek mini eteğin seçilme mevzusunda daha dikkatli davranılması gerekecektir.
  • Son olarak, topuklu ayakkabılar minyon kadınlar için yaratılmış dense yalan olmaz. Topuklu ayakkabılar minyon kadınları daha uzun göstermekle kalmayıp, bununla beraber daha şık ve çekici görünmesini de elde edecektir. Uzun ve ince topuklar ile çok daha ihtişamlı görünmek mümkündür.

İlginizi Çekebilir

isimli-kolye

En Romantik Doğum Günü Hediyeleri

Özel günlerde sevgiliye hediye olarak çok romantik hediyeleri sunmayı düşünen kişiler en doğru seçimi yapmak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir