1. Ana Sayfa
  2. Moda
  3. Harika Sefamerve Elbise Modelleri 2016

Harika Sefamerve Elbise Modelleri 2016

Yeni Yıl için yapılan yepyeni tesettür abiye modelleri, tunikler ve şık pardösü modelleri ile bu yıl içinde adından çokça söz ettirecek. Keza Yeni Sezon Tesettür Modelleri her zamanki gibi oldukça şık modern ve şık giysilerden oluşuyor.

2017 yılı tesettür giysileri için ilk düşünülen daha feminen ruhu yansıtan renklerle bezeneceğidir. böylece tesettür kıyafetleri de birbirinden değişik modellerle her yıl olduğu gibi bu yıl da adından laf ettiriyor. Bayanlar aralarında zarafet yarışları 2016 yılında da sürmeye devam ediyor. Yeni Sezon Tesettür Modelleri yumuşak renklerle bezenecek ve bu nedenle bayanların ilk tercihi olacak. Trençkotlar pardösü modelleri 2016 yılında spor kesimden oluşmakta. Bilhassa tesettür trençkotlar ara mevsimlerde daha fazla seçim edildiğinden kahve tonları, siyah renkler veya vizon gibi renkler bir hayli trend olması bekleniyor.2016 yılı pardösü modelleri henüz kesinleşmemiş olmasına rağmen genel olarak kaplı ya da Osmanlı motifli pardösüler ön planda olacak. 2016 ferace modelleri içinde Osmanlı motifleri ya da vav harfi feraceler trendler aralarında yer alıyor.

Kare kesim eşarplar ise 2017 yılında epeyce ön planda olacağa ve sık tercih edilenler arasında yer alacağa benziyor. 2017 yılında renkli şifon eşarpları da sık sık göreceğiz. Bayanlar kendiliğinden desenli eşarpları da seçim ediyorlar. Yeni Sezon Tesettür Modelleri 2017 için tercih edilen renklerin ilk esnasında siyah yer alıyor bu renk için kullanılacak bez ise saten olacak. Diğer yıllara tarafından bu sene abiye renkleri daha net ve belirgin renkler favori. Saks mavi, pembe, kırmızı renkleri ise trend renkler aralarında göreceğiz.  Bunların yanına kahve, gri ve vizon renkler de sık sık göreceğimiz renkler olacak. Büyük firmaların üreticileri ve modelistleri bu sene olukça sıkı bir çalışmanın ürünlerini piyasaya vermeye hazırlar.

Şahane Sefamerve Elbise Modelleri 2017 www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Yorum Yap

Yorum Yap