Dantelli Elbiselerle Yaz Tesettür Modası

8 Mayıs 2016
7 kez görüntülendi

2016 Tesettür Kap Modelleri

2016 ’da Yeni  Tesettür Kap Modelleri

Yeni Tesettür Kap Modelleri her zaman şık olmanıza ihtimal sağlayacak Yaz aylarının yanı sıra  güz mevsiminde  ve serin havalardan şıklığınızı koruyabilmeniz olası olacaktır.Yaz aylarında ; daha açık renklerin tercih edildiği kap modellerinin tesettürlü bayanlar göre daha fazla seçim edildiğini söylemek isteriz. Bilhassa hâkim yaka kap modelleri  ayrıca fazla şık ayrıca de bayanların eşarplarını diledikleri bağlama imkanı da sunuyor. Bu sayede sıcak yaz aylarının yanı sıra ve yazdan kalma sıcak günlerin yaşandığı  güz ayları için fazla ideal bir tercih olan  Tesettür Kap Modelleri doğruca her zaman kibar ve şık edinmek artık muhtemel. Hemen her boyda kap modellerinin olduğu 2016 sezonunda ayak bileklerine değin uzanan uzun kaplar hayli revaçta. Ayrıca  maxi doruk dediğimiz bilekle diz aralarında kalan kap uzunlukları da vitrindeki yerlerini çoktan almış. Diz aşağı kalan modeller ise bilhassa minyon  herif tesettürlü bayanların fazlasıyla seçim ettiği modeller aralarında.

2016 Tesettür Kap Kombinleri

2016 Tesettür Kap Kombinlerinde en çok dikkatimi çeken çok dar paçalı bilekte biten pantolonlarka çık şık durduğu. Hangi renk kap seçerseniz seçin sar paça bilekte biten beyaz pantolonla rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Bizde tedavi fazla   eşarbınız veya şalınızla uyumlu renklerdeki pantolonlar ile rahatlıkla kombine edebilirsiniz.

2016 Tesettür Kap Modellerinde Renkler

2016 Tesettür Kap Modelleri içerisinde bilhassa daha çok sonbahar aylarında kullanabileceğiniz sezonun trend rengi, bordo, lacivert, mor, koyu mavi ve koyu pembe gibi renklerin  olduğunu söylemeden geçmek istemedik. Bu renkleri  yaz ayları içinde terc,h edebilirsiniz. Ama biz size  yaz mevsimi için tercihinizi açık renkli modellerden yandan yapmanızın fazla  daha doğru bir tercih olacağını söyleyebiliriz.

2016 Tesettür Kap Modellerinde Teferruat

Kap Modellerinde ayrıntı olarak ilk gözümüze çarpan tüm kap modellerin çizgilerinde detayların daha fazla ön plana çıktığını görüyoruz. Üst birim fermuarlı olan bu modellerin ceplerinden etek kısmında cep olan modellerin yanı sıra giyimi epeyce pratik olan ön kısmı hep fermuarlı ya da düğmeli modellerin de çok revaçta olduğunu söylemek isteriz. .  Sadece fermuar, cep ve düğmeli modellerde kaplara eklenen farklı alanlara yönlendirilmiş parçalar ve asimetrik kesimleri ile daha çok hareket kazanmış. Böylece kap modelleri arasından seçim yaparken bilhassa tesettürlü genç bayanların beğenisini kazanan kap modelleri arasından açık renkli ve ince detayları yer alan modelleri seçmenizi öneriyoruz. Kap modellerinde bu dek öbür renk ve modellerin kullanılıyor olması kapların keza yaz mevsiminde keza de güz mevsiminde rahatlıkla kullanılacağını çoktan gösteriyor. Hem önceden yalnızca yaz ayları için seçim edilen  bir fazla rengin sonbahar ve kış aylarının başlarında da  kullanılmaya başlaması sebebi ile kışın bundan böyle kasvetli havasından kurtulmak fazla daha basit bir  ayla gelmiştir. Önceki sezonlara nazaran daha fazla asimetrik kesimlere sahip olan kap modellerinin 2016 sezonu baştan başa daha çok kullanılacağını söyleyebiliriz. Sıradanlığı sevmeyen tesettürlü bayanlar asimetrik kesimler doğruca daha şık ve modern bir görüntüye kavuşacak. Renkli kap modelleri sayesinde sonbahar aylarında da daha canlı ve şık bir görüntüye kavuşabileceğiniz mevsimine göre  tekrar bu renkli lap modelleri ile kombin edebileceğiniz bor paçalı ve a sıcacık paçalı pantolonlar sayesinde de kendinizi  keza daha kuytu hem de çık hissedeceksiniz. Keza bu stil kaplarda de fuşya ve kırmızı ile lacivert pantolon kombinelerin renklerinin çok daha düzenli göründüğünü söyleyebiliriz Lacivert bez üzerine fermuar ve düğme detayları ile zenginleştirilmiş olan kap modeller size bambaşka kombinler oluşturma konusunda refah sağlayacaktır. Öteki 2016 Kap Modelleri konumuz içinde http://www.ortuluyum.com/2016-tesettur-kap-modelleri/ buraya bakabilirsiniz.

KAP MODELLERİ

Dantelli Elbiselerle Yaz Tesettür Modası www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık