Anasayfa / Moda / Daha Uzun Görünmek için Nasıl Giyinmeliyim?

Daha Uzun Görünmek için Nasıl Giyinmeliyim?

Daha Uzun Görünmeyi Sağlayan Stil Önerileri Nelerdir. Ne yazık ki hepimiz fiziksel özellikler bakımından doğuştan şanslı değiliz. Bu yüzden bir takım hilelere ihtiyaç duyabiliyoruz. Kadınların özellikle en çok sorun ettiği fiziksel kusurlardan bir kısa boylu olmaktır. Hepimiz daha uzun, daha zayıf görünmek isteriz, daha uzun görünmek, bize kendimizi daha iyi hissettirdiği gibi dışarıdan da daha iyi görünmemizi sağlıyor. Peki, bazı hilelerle daha uzun görünmek mümkün mü? Evet, mümkün ve işte daha uzun görünmek için bazı ipuçları;

Daha uzun görünmenin en iyi yolları

Daha uzun görünmenin en iyi yollarından biri, doğru şekilde durmaktır. Mutlaka omuzlarınız daha dik olmalı böylece kambur gibi görünmeyecek ve daha uzun görüneceksiniz. Dik bir duruş, kıyafetleri daha iyi taşımanızı da sağlayacaktır.

Kıyafet Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğru kıyafet seçimi, en önemli etkenlerden biridir, çünkü insanı vezir de eder, rezil de. Öncelikle yatay çizgilerden uzak durmalı, daha çok dikey çizgili kıyafetler tercih etmeliyiz. Ayrıca boyumuzu, belimizi kesecek kıyafetlerde yine boyumuzun olduğundan daha kısa görünmesine neden olur. Renk seçiminde alt-üst farklı renk seçiminden uzak durup daha çok tek renk kıyafetler seçmeliyiz, özellikle beyaz, gri, siyah renklerde elbiseler bizi olduğumuzdan uzun gösterecektir. Kalın kumaşlar, triko kazaklar da yine bizi olduğumuzdan kısa ve daha geniş gösterir, zaten uzun veya kısa görünmek, zayıf veya şişman görünmekle orantılıdır, yani ne kadar zayıf görünürsek o kadar uzun, ne kadar şişman görünürsek o kadar kısa görünürüz. Diz altında etek giymekten kaçının daha uzun görünmek istiyorsanız daha kısa etek ve şortlar tercih etmeniz gerek. Pantolon seçiminde ise yüksel bel pantolonlar, ayrıca bol paça bir pantolonun altına giyeceğiniz yüksek topuklu bir topuklu ayakkabı da iyi bir ilizyondur.

Daha uzun görünmek için doğru seçimler ve biraz hile ile kamufle edilemeyecek kusur yoktur aslında sadece biraz daha dikkat etmeniz gerekecektir.

İlginizi Çekebilir

isimli-kolye

En Romantik Doğum Günü Hediyeleri

Özel günlerde sevgiliye hediye olarak çok romantik hediyeleri sunmayı düşünen kişiler en doğru seçimi yapmak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir