Cacharel 2016 Yaz Eşarp Kreasyonu Modelleri

Cacharel 2016 Yaz Eşarp Kreasyonu Modelleri

Cacharel 2016 Yaz Eşarp Kreasyonu Modelleri

 

%100 ipekli twiller renkler ile Cacharel ’de hayat buluyor.

Cacharel eşarplar, piton baskıları ve zigzag desenleri ile kendine ait Fransız stili ve yapmış olduğu kreasyonlardan her sezon adından çok laf ettiren markalar arasındadır. İlkbahar kokusunu hatırlatacak incelik ve kibar çiçek tatları, harfler, logolar, damla, oval ve geometrik oyunlar kullanarak harikalar yaratıyor ve müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Benzersiz tasarımların da ipeğe değer katan ürünlerin kalitesini elden bırakmadan lezzeti ile sizlere sunuyor.

Renklerin modeller üstünde sanatsal bir duruş oluşturduğu gibi kullanıcılarını büyüleyip onları zerafete taşıyor. Klasikten spor çizgilere dek özel günlerinizde de sizi yalnız bırakmayacak olan bu koleksiyon şıklık yarışını birincilik ile tamamlamanızı sağlayacağa benziyor. Romantizm bu desenler üstünde akarken, siz de Kış Koleksiyonu ile renklerinin cazibesine kapılabilirsiniz.

Tasarım anlayışı ile içimizi ısıtan modeller üreten Cacharel, sezon bitmeden yakalamanız gereken ürün yelpazesine sahiptir. İlkbahar Yaz Modası hazırlığı içerisinde olan markayı, yakından peşine düşüp takip etmeli, başınızı ve ya boynunuzu süsleyecek bu hoş ürünleri mercek altına almanızı öneriyoruz.

 

Cacharel Kış Sezonundan Seçmeler

Yorumlar (0)