1. Ana Sayfa
  2. Moda
  3. Ankara’da Tesettür Kıyafet Alınacak Yerler

Ankara’da Tesettür Kıyafet Alınacak Yerler

Kadınlar için alışveriş yapmak son derece eğlenceli bir iş olsa da kimi zaman aradığımız ürünleri bulamamak bir hayli sinir bozucudur. Özellikle kapalı kadınlar uygun fiyata güzel parçalar alma konusunda sıkıntılar yaşamakta, çünkü tesettür kıyafetleri bulmak zor olmakta ve fiyatları da çoğu zaman astronomik rakamlara ulaşmaktadır. İşte bu sebepten dolayı bugünkü yazımızda Ankara’da yaşayan kadınlar için tesettür alışverişine dair bazı püf noktalarını paylaşacağız.

Ankara’daki Tesettür Mağazaları

Büyük tesettür mağazaları her ilde olduğu gibi Ankara’da da mevcuttur. Ancak bu yerlerin fiyatı çok da ucuz olmadığı sınırlı bir bütçeye sahip olan kişilerce çok da tercih edilmemektedir. Bu yüzden hem ucuz hem kaliteli tesettür kıyafet satan yerlerden bahsetmek faydalı olacaktır.

  • Büyük firmaların outlet dükkanlarına gidebilirsiniz.

Kaliteli ve markalı ürünleri almaktan yanaysanız bunun için bütçenizi zorlamanıza gerek yok. Çünkü bu alanda hizmet vermekte olan pek çok firma ürünlerini outlet mağazalarda son derece uygun fiyata satmaktadır.  Bu sebepten dolayı outlet tesettür mağazalarını mutlaka ziyaret etmelisiniz.  Bu mağazalara en sık rastlayacağınız yerler arasında ise Etlik, Demetevler ve Kızılay semtleri bulunmaktadır.

  • LCW ve bunun gibi mağazaları yabana atmayın.

Tesettür giyim denince akla direk olarak yalnızca bu alanda  hizmet veren yerler gelse de, sıklıkla tercih edilen mağazaların da artık tesettür koleksiyonu mevcut olmaktadır. Üstelik fiyatları da son derece uygundur. Bu yüzden yalnızca Ankara’da değil aklınıza gelen hemen hemen her ile LCW ya da De Facto gibi bu mağazalara ulaşabilir ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

  • Tesettür Butikler

Ülkemizde tesettür giyime rağbet çoğaldıkça bu alanda hizmet veren yerler de çoğalmış ve küçük küçük butikler açılmaya başlamıştır. Bu yerler her ne kadar bir ya da iki şube ile çalışsa da son derece ucuz ve kaliteli kıyafetler satmaktadır.

Bu tarz mağazalar son derece yaygın olsa da en çok rastlayacağınız yerler Keçiören, Etlik, Demetevler, Kızılay’da metronun altındaki çarşı ve Ulus’tur.  Bu mağazalarda tahmin ettiğinizden daha güzel kıyafetlere rastlayacağınıza emin olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Önerdiğiniz yerlere gittim ve gerçekten söylediğiniz gibi tesettürlü bayanlar için güzel ve fiyatı uygun şeyler var.