Anasayfa / Moda / 2017 Yazı Bayan Babet Modelleri

2017 Yazı Bayan Babet Modelleri

2017 Babet Modelleri

Birçok kadının yine sıklıkla tercih ettiği ayakkabı modellerinden biri olan babet bu sene çok şık modeller ile bizi tatmin edeceğe benziyor. Özellikle biraz daha rahatına düşkün çok sık yürüyen yada boyu uzun olan hanımların tercih ettiği babetler bu sene parlak ve leopar desenler ile karşımıza çıkıyor.

Günlük kıyafetlerimizle de çok kolay kombin edeceğimiz babetler zımbalı ve tokalı seçenekleri biraz daha şık kıyafetler tercih eden hanımlar için daha uygun olacağa benziyor. Bu sene sadelikten uzak renkler ve modeller mevcut. Elbise, etek ve şortların altına daha çok tercih edilecek ipli modellerde bulunuyor.

Zımbalar Trendler Arasında Yer Alacak

Bu sene geçmiş yıldan farklı olarak taşların yerini zımbalar almış diyebiliriz. Daha farklı modeller ile karşımıza çıkan babetler zevkli hanımlar için kombin yapmada uğraştırıcı da olsa velinimet niteliğinde modeller demek doğru olur. Ayrıca bu sene yuvarlak uçlu burunlarında yerini sivri burun babetlere bıraktığını ve her ne olursa olsun klasik tarzından vazgeçemeyen hanımlar için de ucu sivri süet modellerin de olduğunu söyleyebiliriz.

Hanımların belki de zaafı olan ayakkabılar bu senede çok kararsız bırakacak gibi. Yazın gelişine az kalması ile yavaş yavaş raflarda yerini alan babetler de bunlardan biri ama şunu da söylemekte fayda var her ne olursa olsun çok yürüyen biriyseniz önceliğiniz modellerden çok ayak sağlığınız için ortopedik olmasında ilk tercih sebebiniz olmasını hatırlatmak isteriz. Hele hele çalışan biriyseniz bu daha da önemli.

İlginizi Çekebilir

isimli-kolye

En Romantik Doğum Günü Hediyeleri

Özel günlerde sevgiliye hediye olarak çok romantik hediyeleri sunmayı düşünen kişiler en doğru seçimi yapmak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir