2016 Yaz Tesettür Gömlek ve Bluz Modelleri

20 Nisan 2016
8 kez görüntülendi

2017 – 2018 Yaz Tesettür Gömlek ve Bluz Modelleri, Yaz aylarında fazla sıcaklar başlar ve bu sıcaklar kimi vakit çok bunaltıcı olur. Bu sıcaklarda olabildiğince mevsime yerinde giyinmek gerekir. böylece yaz aylarında bluz ve gömlek alışverişleri artar. Bunun sonucunda da moda sektörü çoğalan talebi karşılamak için birbirinden değişik modelde gömlek ve bluz üretir. Böylece hanımlarda zevklerine yerinde her türlü gömlek ve bluzu bulma imkanına sahip olurlar. Benzer şekilde tesettür markaları da sıcak geçen yazları düşünerek ince kumaşlardan birbirinden öbür model ve desende gömlekler üretirler. Hem gene ayrı modellerde bluzlarda yaz kreasyonlarında yer bulur.

2016 yaz kreasyonlarına kadar gömlek ve bluzlarda ki trendler ise şöyle olacak. Bu yaz gömleklerde oduncu tarzı dediğimiz dolgun ve kareli modeller fazla moda oluyor. bunun dışında gene çiçek desenleri de gömleklerde yerini buluyor. Gene benzer şekilde bluzlarda da puantiye ve çiçek desenleri yer alıyor. Bu gömlek ve bluzlar bilhassa kotların üstüne çok yakışıyor. Bluzlarda bu yaz baskı ve yazı modası devam ediyor. Keza jean trendi bu sene yalnızca ceket veya pantolonlarda görülmüyor. Jean tarzında gömleklerde epeyce moda oluyor. Bu gömlekler özellikle spor giyinmeyi seven tesettürlü hanımların tercihi oluyor. 2016 yaz sezonunda 70 ’ler modası devam ediyor. Buna tarafından salaş görünümlü, ırksa desenli, yarasa kollu bluzlar epeyce revaçta oluyor. Bu bluzlar gene jean pantolonla veya ispanyol paça pantolonlarla fazla güzel bir ambiyans oluşturuyor. 70 ’ler modası gömleklerde ise varlığını Gökkuşağı gömlekler olarak gösteriyor. Bu rengarenk gömlekler yazın tüm coşkusunu yansıtıyor. tekrar tekrar zarif ve elegan görünmek isteyen hanımlar içinse dantelli bluzlar hoş bir tercih oluyor. Dantelli bluzlar eteklerle fazla şık duruyor. Gene aynı şekilde şıklığına tartı veren tesettürlü hanımlar için fular ve fiyonk detaylı bluzlarda bulunuyor.

Bu bluzlar bununla birlikte etek ceket takımların içinde de çok hoş duruyor. Bu yaz gösterişli giyinmek isteyen hanımlar içinde taşlı ve boncuk işlemeli bluzlarda güzel bir alternatif oluşturuyor. 2016 yazında tuniklerde görülen kemer modası gömleklerde de görülüyor. Kemer aksesuarlı gömlekler bu yaz bütün vitrinlerde yerini alıyor. Öbür giyinmeyi sevenler içinse bu yaz bluzlarda bakışımsız kesimli ya da panço görünümlü bluzlar bulunuyor. Bu bluzlar keten pantolon ya da eteklerle hoş bir ikili oluşturuyor. Gömlek ve Bluzlarda ki trend renklere gelince 2016 yazında mavi, petrol sarısı, greyfurt rengi, turuncu beyaz, siyah ve nar çiçeği gibi canlı renkler ön plana çıkıyor.

Özetle bu yaz tesettür modasında farklı desen ve modellere sahip rengarenk gömlek ve bluz seçenekleri bulunuyor. Bu yaz da tesettürlü hanımlar birbirinden öbür gömlek ve bluz seçeneklerinden zevklerine yerinde olanları seçerek şıklığı ve zarafeti yakalamaya devam ediyorlar.

Yazın Giyilecek Tesettür Gömlek ve Bluz Modelleri Resimli

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık