2016 Tesettür Tunik Modelleri

9 Nisan 2016
10 kez görüntülendi

Sıcak günlerde tesettürlü bayanlar tercihini başlıca yazlık, ince kumaştan oluşan tuniklerden yandan yaparlar. Ayrıca sportif ayrıca de alışılmış tarzlarının mevcut olması  ve bir çok çeşidinin bulunması tunikleri daha kullanışlı kılıyor. İşte tesettürlü bayanların tarzını yansıtan o güzel tunikler…

*Desenli Tunik Modelleri
Öbür desenlerden oluşan bu tunik modeli başlıca buruşuk ve kareli deseniyle en fazla seçim edilenler aralarında yer alıyor. Sportif görünmeyi seven bayanlar bu tunik modeliyle tarzını yansıtabilir. Uzun dolgun tunikler (boylu boyunca buruşuk) boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecek ve sizin daha kuvvetsiz görünmenizi sağlayacaktır. Fiziğinizi olduğundan hoş gösterecektir.
2015 ’de oldukça ilgi görebilen bu tunik modeli 2016 ’da minik değişikliklerle her tarafta karşımıza çıkıyor.   Başlıca siyah-beyaz, lacivert-beyaz, yeşil-beyaz gibi renklerden oluşan desenli tunikler yaz aylarında giysi seçmenizde sağ kolunuz olacaktır.


*Salaş Tunik Modelleri

2015 ’in son günlerinde hayatımıza nüfuz eden bu kuytu tunik modeli sportif görünüşüyle kapalı bayanların beğenisine sunuluyor. Koyu renklerden oluşan bu tunik modeli vizon, taba renkleriyle fazla alaka görüyor.
Salaş tunik şal ile kombinlendiğinde mükemmel bir görünüşe bürünüyor. .

*Yarasa Kollu Tunik Modeli
Yarasa kolu ile epeyce alaka gören tunik sıcacık olduğu dek sportifte…  Hem canlı keza de koyu renklerden oluşan tunik en yeniler arasına girmese de en fazla ilgi görebilen, seçim edilenler arasına giriyor.

*Deri Kollu Varak Baskılı Tunik Modeli
Deri detayını sevenler için hoş bir alternatif olan bu tunik varak baskı ile ilgiyi üzerine topluyor. Cilt detayı siyah olduğu için bu tunik genelde açık, canlı renklerden oluşuyor.

*Kazayağı Desenli Tunik Modeli
Deseninden dolayı muhabere bu model alışılmış tarzı seven bayanların zevkine hitap ediyor. 2015 ’de moda gündemine bomba gibi düşen kazayağı desenli tunik modeli bu sene da gündemde kalacağa benziyor.

*Gold Şeritli Tunik Modeli
Gold desenini seven bayanlar için tunik ’e getirilen altın deseni parıl parıl görünüşüyle göz kamaştırıyor.  Tuniği altın (gold) dokunuşuyla sıradanlıktan çıkaran desen herzamanki modellerden ayrılıyor, gold desenli tunik  tesettürlü bayanlar göre tercih edileceğe benziyor.

*Fularlı Tunik Modeli
Fuların tuniğe kattığı hoş ve özgün hava tesettürlü bayanların ilgisini üstüne toplamada gecikmiyor.  yaklaşık olarak her renkten oluşan bu tunik modelinde kullanılan fular genelde koyu renklerden oluşuyor.

*Yanları File Garnili Panço Tunik Modeli
Pançonun azıcık daha faklısı olan bu tunik modeli çelimsiz, fiziği güzel olan bayanlar kadar seçim edilirse yerinde bir tercih olur. Çünkü geniş kıyafetler sizi olduğunuzdan şişman gösterecektir. Cılız biri bu tunik modelini seçim ederek kilosunu oranlayabilir….

2016 ’nın tunikleri bu şekilde karşımıza çıkıyor. Bazı modacılar en yeni  tunik modellerini demin piyasaya sunmadıklarını belirttiler.  Modaya ayak uydurmak isteyen tesettürlü bayanlar bu yazıyı okuyarak bilgi sahibi olabilirler..

Resimleri

2016 Tesettür Tunik Modelleri www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

2016 Tesettür Tunik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık