2016 Tesettür Hırka Tunik Modelleri

28 Nisan 2016
7 kez görüntülendi

2016 Tesettür Hırka Tunik Modelleri

Mevsim geçişlerinde tesettürlü hanımlarımınız en fazla  seçim ettiği parçalardan hırka tunikler, birbirinden değişik modelleri ile markaların yeni sezonunda yerlerini  aldı.

Gövde stilinize göre, bambaşka modeller arasından seçeceğiniz tesettür hırka tuniklerle, ilkbaharı şık karşılayacaksınız.

Katlı Modeller
2016 tesettür modasında hırka tuniklerde öne meydana çıkan detayların başında katlı modeller geliyor. Dış giyim olarak da tercih edebileceğiniz ve ilkbaharın soğuk günlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kıyafet. Önden kat verilerek hareketlendirilen hırka tuniklerde düğmelerin dikkat çekici bir aksesuar olarak kullanıldığı da görülüyor. Önden kocaman ve belirgin düğmeler,  katlı hırka tuniklerin bedende daha kibar durmasını sağlıyor. Katlı tesettür hırkalar, hareketli parçalar olduğundan gövde stili olarak ince tesettürlü hanımlarımıza daha çok  hitap eden bir model.
Derin V Yaka Kloş Hırka Tunikler
Olağan V yaka hırka tunikler, üst bölgesi ince, basen bölgesi kalın hanımlarımızı zarif gösterecek modeller. Modelin basenleri kapatan kısa formları uzun eteklerle epeyce şık bir kombin yaratacak modelde planlanmış. Derin V yaka uzun kloş hırka tuniklerin sade modelleri desenli gömlek veya bluzlarla rahatlıkla kombinlenebilir. Keza hırkanıza yerinde, dikkatle seçeceğiniz şalınız, derin V yaka hırka tuniğinizin dekolte bölgesinde oldukça güzel duracaktır.

Baskın Yaka Hırka Tunikler
2016 hırka tunik modellerinde hakim yakalar, ön plana çıkıyor. Etek kısmı hareketli hırka tunikler başat yakalar ile daha zarif görünüyor.

Kloş Hırka Tunik Modelleri
Bele oturarak etek kısmı kloş tarzda açılan modeller, kalın belli hanımlarımızın bedenlerini daha biçimli gösteriyor. Bunun yanında kloş hırka tunikler, göbek bölgesinde cisim hatlarını çok iyi şekilde kamufle ediyor. Kloş hırka tuniklerde bel bölgesi büzgülü modeler ise epeyce revaçta.

Hırka Tunikler Nasıl Kombinlenebilir
Hırka tuniklerin uzun formları, geniş kesim pantolonlarla fazla şık durmamaktadır. Uzun tesettür hırka tunik modelleri, boru paça pantolonlar ve topuklu ayakkabılarla çok güzel bir kombin yaratır. Kloş hırka tuniklerle zarif bir el çantası da bu kombini tamamlayacaktır.

2016 Tesettür Hırka Tunik Modelleri Resimleri

2016 Tesettür Hırka Tunik Modelleri www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

2016 Tesettür Hırka Tunik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık