2016 Tekbir Giyim İlkbahar Yaz Koleksiyonu

20 Nisan 2016
6 kez görüntülendi

 

Tesettürün mimarı,kalitede bir numara..

Muhafazakar sektörüne emek veren bir yapıdan bugün laf edeceğiz.. Konumlandırdığı yeri, vizyonu, misyonu ve reformcu duruşu ile müşteri beklentilerinin fazla üstünde bir markadır Tekbir Giyim..Piyasanın örnek aldığı, liderliğini koruyan, kaliteli hizmet politikasından vazgeçmeyen marka, aralıksız farklılaştırmayı ilke edinmiştir.

1982 yılına gidiyoruz, o günler de esas adımlarını imalatı ile atmaya başlamış olan işyeri, 1990 ‘da Tekbir A.Ş yi kurmuştur. Bugünler de ise dünya medyasının odağına yerleşen Tekbir Giyim, imal kapasitesi ile istihdamını arttırmıştır. Bünyesinde eşarptan tuniğe, pardesüden hanımefendi giyim olmak üzere aksesuarı da eksik etmeyen firmanın geniş çaplı çalışmalarını yürüttüğünü ve ihtiyacı tam karşıladığını belirtmeliyiz.

Bu güzel markanın kökleri ve tecrübesi ile hazırladığı yeni ilkbahar yaz koleksiyonu taze taze bugünkü seyir programımız da yer almaktadır. Yeşilin maviye, mavinin laciverte, kırmızıya pembeye beje hatta griye dönüştüğü ciddi çizgileri olan bir kreasyon sezonda bizi karşılıyor. Zevkinize ve yaşam tarzınıza hitap edecek zengin modeller mevsimde seçim etmeniz için sizleri bekliyor. Detayları gözden kaçırmamalı; fonksiyonelliği ve şıklığın kapılarını aralayan sizi yormayacak, şen hatta ferah tutacak yeni sezon modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

Tekbir Giyim Yeni Sezon Kreasyonu Karşınızda;

2016 Tekbir Giyim İlkbahar Yaz Koleksiyonu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık