2016 Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri

2016 Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri

2016 Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri

Sizlere takipçisi olduğunuz markaların benzersiz ve yenilikçi yeni sezon modellerini ibraz ederken, ara sıra ihtiyaç duyacağımız butik ürünlerini de eklemeyi uygun buldum. Buram buram tasarım kokan güzel bir butiğin şık abiyelerini siz de görmek istemez misiniz?

Her yaz dönemi yaklaştığında özel günlerimiz için “acaba ne giysem?” sorularını ortadan uyandırmak için size tezgâhtar olabileceğimi düşündüğüm birbirinden şık, el emeği göz nuru, ayrıca de bütün üzerinize kadar hazırlanan gece elbiselerinin olduğu bir butiğe sizleri götürüyorum,  Hünnep-i Aşk, tesettür giyiminde abiye zerafetini yükseklere çıkaran naif bir butikdir. Gürültü ve patırtının aralarında sessiz sedasız taze mezun almak üzere olan muhafakar genç bayanlar için hazırlamış olduğu özel giysiler ile gelin adaylarına hitap edecek nişanlık modellerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Hanımlar abiye modelinizi, tarzınızı, renginizi ve kumaş seçiminizi sizler belirliyorsunuz, peşinde Hünnep-i Aşk Tesettür Butik sizler için provalar eşliğinde tam üzerinize göre bu eşsiz kıyafetleri hazırlıyor. Hazır giyim seçeneklerinde arayıp da bulamadığınız giysilerin yerine, şahsi dikim için bir butik ile amaçlamak tekrar tekrar kullanıcıları daha fazla memnun etmiştir. Sezonda değerlendirebileceğiniz birbirinden güzel modellere sahip tasarım kıyafetleri karşınıza getiriyorum.

Hünnep-i Aşk Abiye Modellerinden Örnekler

Yorumlar (0)