2016 Çocuk Gelinlikleri ve Fiyatları

20 Nisan 2016
7 kez görüntülendi

Her düğünün olmazsa olmazlarından olan ve asıl geline sempatikliği ile eşlik eden küçük gelinleri için de şüphesiz gelinlik modası var. Genelde gelinin bir yakını olan ufak kız çocukları için de ufak gelin elde etmek ve nikah salonunda hoş gözükmek açlık duydukları bir görevdir. Kendilerine fazla özenilmesini ve en az gelin değin hoş olmayı düş ederler. Davetlilerin de sempatik görüşlerini kazanan ve hayranlıkla kendisine baktıran ufak gelinlerimiz için de ayrı ve fiyatları bulunuyor.

Online alışverişin büyük hızda arttığı ve çok seçim edildiği bir dönemde yaşıyoruz. Minik gelinlerimiz için de böylece fazla seçeneği yalnızca mağazalarda değil bununla beraber o kadar fazla sanal adreslerde bulabilirsiniz. Bundan Böyle ufak gelinlerin de fazla şık görünmesini karşılayan pek çok gelinlik modeli var. Önceden sadece şişmiş ya da bol fırfırlı gelinlikler daha fazla varken şimdilerde hem bu modeller keza de daha sade, tıpkı büyük gelinlerin de sahip olabileceği seçenekler yer alıyor. Renk olarak da sadece beyaz veya krem yok; mavi, pembe hatta bu senenin çok moda renklerinden biri olan gri bile yer alıyor.

Bu yazımız aracılığı ile sizlere çocuk gelinlikleri ve fiyatları konusunda veri vermeye çalışacağız. Bu Nedenle bundan daha sonra düğünlerde sadece ana gelin değil, onun en büyük yarı küçük gelinler de sezon modasına yerinde birer gelin olacaklar. Epeyce hassas bir itina ile dikilen ve bez yapılarına da dikkat edilen ürünleri seçim etmeniz çok daha yardımcı olacaktır. Çocuklarımızın güzel görünümü değin şüphesiz sağlıkları da büyük tartma talep etmektedir.

Çocuk gelinlileri modelleri aralarında seçim yaparken fiyat konusunda da çok pozitif bıkkınlık yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Hatta özellikle online alışveriş sitelerinde mağazalara oranla çok daha uygun fiyatlarda gelinlikler satın alabilirsiniz.

Kız çocuklarının süse ne dek çok düşkün olduğunu ve herkes tarafından beğenilmenin onları ne dek şımarttığını iyi biliyoruz. Onlar için düğünlerde şık bir ufak gelin elde etmek yalnızca giyecekleri gelinlik ile de sınırlı yok. Onun yanı sıra kullanacakları aksesuarlar, eldiven, taç, takı gibi ürünleri bile titiz bir aramanın sonucu elde edebilirsiniz. Minik gelinler için çocuk gelinlikleri ve fiyatlarıkonusunda yer alan seçeneklere beraber bakın ve onun da mutlaka fikrini alın.

Aşağı bulunan Çocuk gelinliklerinin fiyatları ve çoğunlukla çocuk gelinlikleri fiyatları 50 TL den başlayıp 850 TL ’ye kadar değişmektedir.

Çocuk Gelinlikleri

2016 Çocuk Gelinlikleri ve Fiyatları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık