2016 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri

2016 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri

2016 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri

2015 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri

Tesettürlü kadınların en fazla seçim ettiği üstteki giyim tuniklerdir. Pantolonların üzerine ve eteklerin üstüne giyilen tunikler, yeni yaz sezonunda da büyük ilgi görüyor. Meşhur tesettür markaları, birbiriden şık ve hoş modelleri ile yaz sezonunu açmaya başladırlar.

Bu yaz, birçok hoş model arasından tercih yamak fazla zor olacak. Lazer kesimli tunik modelleri, piti kareli ve çiçek desenli tunikler, geometrik desenli tunikler, puanlı tunikler, iki renk kombinli tunikler, etek ucu fırfırlı tunikler en takdire değer modeller arasında yer alıyor. Modeller renkli kuşaklarla ve kemerlerle kullanılıyor. İşte yaz sezonun yeni tunik modelleri;

Lazer kesimli tunikler göz kamaştırıyor

2015 yılında lazer kesim kıyafet modelleri, tesettürlü hanımlar kadar oldukça ilgi fark etti. Bu yaz sezonunda, tunik modellerinde de bunu görmek olası. Lazer kesimleri, tuniklerin yakalarında, kollarında ve etek uçlarında görüyoruz. Modele farklı bir hava ve hareket katıyor. Modern kadının yeni trendleri arasında gösteriliyor.

Piti kareli ve çiçekli  tunikler baharı anımsatıyor

2015 İlkbahar/Yaz Tunik modelleri, piti kare ve çiçek desenleri ile, baharın ve yazın sıcaklığını kumaşlara yansıtıyor. Özellikle tesettürlü genç kızların büyük ilgisini çeken bu modeller, şimdiden moda oldu bile.

Jurnal kullanılan modellerde kumaş olarak; keten, koton, trikoton ve pamuklu kumaşlar seçim edildiği görülüyor.

Abiye tunikler zarafeti simgeliyor

Ayrıca etekle ayrıca de pantolonla giyilen abiye tunik modelleri, bu yaz sezonunda birbirinden şık tasarımları ile bayanların beğenisine sunuluyor. En çok seçim edilen modeller arasında; kolları ve etekleri valonlu modeller, önü kısa arkası uzun tunikler, yakası taşlı modeller geliyor. Zımba ayrıntılı tunikler, pırıltılı taşlarla ve incilerle süslenmiş tunikler, altın ve gümüş sırma iplerle tamamlanmış modeller ise, gece davetlerinin ve düğünlerin vazgeçilmez kıyafetleri aralarında gösteriliyor. Bunun yanı sıra, şifon tunikler ve dantel ayrıntılı tuniklerde büyük ilgi görüyor. Abiye tuniklerde en çok kullanılan kumaş ise, saten, krep, krep saten, ipek, dantel ve tafta göze çarpıyor.

Mor ve pembe, mavi, yeşil, bakır, siyah ve beyaz, kırmızı, somon en fazla tercih edilen tunik renkleri arasında yer alıyor.

Tuniklere yerinde başörtüsü seçimi ise, hareketli ve renkli modellerde çoğunlukla düz renk kullanılıyor. Tek renkli tuniklerde ise, desenli başörtüleri seçim ediliyor. Ayakkabı olarak; jurnal kullanılan modellerde babetler ve sandaletler, abiye tuniklerde ise, platform topuklu ve stiletto tarzı ayakkabı tercih ediliyor. Kıyafete uygun bir şekilde seçilen çantalarla, kombin tamamlanıyor.

2015 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri Resimleri

2015 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Tunik Modelleri www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Yorumlar (0)