Volumathérapie Köpük

23 Nisan 2016
6 kez görüntülendi

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Dipten Uca Hacim ve Dolgunluk

Kazandıran Köpük

 

Yaz saflığı ve doğallığı simgeler… Tepeden tırnağa bütün trendler de tabiilik konsepti çevresinde döner. Yaz geldiğinde üstümüze hafif şeyler giymeyi, dudaklarımızı pembe ve mercan renkleriyle renklendirmeyi daha koyu tonlardaki makyajdan kaçınarak daha duru bir görünüme sahip olmayı seçim ederiz. Havaların bu dek sıcak olduğu bir dönemde ise evde saçlarımızı kurutmak bile zorlama gelirken, hele diğer taraftan saç maşaları ile uzun zaman harcayarak biçimlendirmek veya fön sürüklemek son tercihimiz olabiliyor.  Biz kadınlar; sabahleyin erken saatte bit toplantımız da olsa, telaş bir doğum günü partisine tutmak zorunda da olsak, geç saatte plajdan dönüp bir plaj partisine katılmayı da istesek her zaman hoş belirmek isteriz. Özellikle bu anlarda saçlarınızı küçük birkaç dokunuşla en havalı haline büründürebilirsiniz.

 

 

Tüm gün deniz kenarında sesini dinlediğiniz, bakmaya doyamadığınız dalgaları saçlarınızda da yaşatmak istiyorsanız çok pratik bir şekilde bu görünümü yakalamanız olası. Saçlarınız ağırlaşmadan, birbirine yapışmadan hacimli ve çizgili görünüyor olacak. Bu Nedenle kısa sürede yazın hafifliğini saçlarınızda da hissediyor olacaksınız. Dipten uca hacim kazandıran köpük doğru saçlarınız uzun zaman dolgunluğunu koruyacak. Eğer siz de bu günlerde hacimli ve havalı saçlarınızla göz yüklemek istiyorsanız, Okaliptüs ve Zencefil içeriğiyle saçınızı besleyen Volumathérapie Serisi ihtiyaçlarınıza cevap verecek! Volumathérapie Hacim Serisi ’nin son şekillendirmeyi sağlayan Dipten Uca Hacim ve Dolgunluk Kazandıran Köpük ise hayalinizdeki güçlü ve hacimli saçlara kavuşmanızı sağlayacak. Volumathérapie Köpük ürününün saçınızda bıraktığı etkiyi uzun zaman hissedeceksiniz.

 

Shares
Facebook
Twitter
Google+

 

 

VOLUMATHÉRAPIE KÖPÜK SAÇLARINIZA BAKIM VE ŞEKİLLENDİRMEYİ BİRARADA SUNUYOR!

 

ÇİZİLİ CÜMLEYİ BIR DAHA TOPARLAR MISIN ? CÜMLE DÜŞÜKLÜĞÜ VAR.

İçeriğindeki Okaliptüs her daim yeşil kalarak yapraklarıyla güçlü ve zorunlu yağların içine damıtılarak hacim kazandırıcı ve yenilendirici bir tesir sağlarken, antioksidan etkili Zencefil saça enerji kazandırır. Saçınıza komple bir bakım uygulayarak dipten uca dolgun ve dinç saçlar elde edersiniz. Saçınıza uzun süre etkisini koruyarak hacim kazandıran bu mucize üründen asla vazgeçemeyeceksiniz. Saçınızı bu ürünün sağladığı bakım ile ödüllendirin ve hak ettiği ilgi çekici görünüme kavuşmasını sağlayın.

VOLUMATHÉRAPIE KÖPÜK İLE HER SAÇTA MUCİZE DOKUNUŞ, MUCİZE SONUÇ!

KULLANIMI

Temiz ve havlu ile nemi gücenmiş saça uygulayınız. Saçlarınızı her zamanki gibi şekillendirin. Elleriniz yardımı ile yarattığınız dalgaların etkisinin uzun süre saçta kalmasına ve saçlarınızın daha hacimli görünmesine asistan olur.

MATRIX ürünleri yalnızca yetkili MATRIX salonlarında satılmaktadır.

Shares
Facebook
Twitter
Google+

VOLUMATHÉRAPIE KÖPÜK

125 ML 56 TL

*Önerilen alıcı satmak fiyatıdır.

İlgili konular ;
– Miracle Treat 12 – Renk Kilidi

Volumathérapie Köpük www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Volumathérapie Köpük Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık