Uzun ve Gür Kirpiklere Sahip Elde Etmek

25 Nisan 2016
9 kez görüntülendi

Tüm kadınlar uzun kirpiklere sahip elde etmek ister. Bunun için çoğu yağ ve tedavi olduğu söylensede birçok bayan ne yapacağını bilmiyor. Uzun ve gür kirpikler gözleri öne çıkarır ve daha güzel görünmenizi sağlar.Uzun ve gür kirpiklere sahip elde etmek için kadınların bir çoğu kozmetik ürünleri kullanıyorlar. Kozmetik ürünlerinin yanı sıra takma kirpiklerde bir başka kirpik uatma yöntemidir. Hanımlar öbür markaların kirpik uzatan rimellrine paralar yatırıyorlar. İşte evde denemeniz için bazı öneriler;

Hint yağı ve kakao yağı ile yapacağınız karışım ile daha uzun ve gür kirpiklere sahip olabilirsiniz. Oysa maskeyi hazırlarken dikkat etmeniz gereken konulardan biri, maskeyi mutlaka cam kâsede hazırlayın ve metal kaşık yerine tahta küçük bir kaşık kullanın.

Ufak bir sırça kâsenin ya da kavanozun içine, bir yemek kaşığı kakao yağı ve bir çay kaşığı Hint yağı koyun ve karıştırın. Ardından bir tencerenin içine bir arz su koyup ocakta suyu kaynatıp ocaktan alın. Kaynar su olan tencerenin içine cam kâseyi koyun ve içine su kaçırmadan Hint yağı ile kakao yağını karıştırmaya devam edin. Karışım macun kıvamını alınca tencerenin içinden çıkarın ve soğumaya bırakın.

Geceleri yatmadan önce bu karışımı gözlerinize kaçırmadan, damlatmadan ucu pamuklu kulak çöpü ile kirpik diplerinize değecek şekilde sürün. Düzenli olarak 15 gün devam edip sonra bir hafta ara vererek bitmiş başlayabilirsiniz. Gözlerinize kaçar ve herhangi bir alerjiye sebep olursa, uygulamayı bırakın. Bu maskenin kısa sürede kirpiklerinizi gürleştirdiğini göreceksiniz. Ola Ki kaşlarınızda aralıklı ve kısa ise kaşlarınıza da benzer uygulamayı yapabilirsiniz.

İlgili Konular ;
– Uzun ve gür Kirpik için
– Takma Kirpik Kullananlarin Önerileri, Soruları, Cevapları
– Takma kirpik takımı

Uzun ve Gür Kirpiklere Sahip Elde Etmek www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Uzun ve Gür Kirpiklere Sahip Elde Etmek Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık