Ünlülerin formda kalma sırları

Ünlülerin formda kalma sırları

Ünlülerin formda kalma sırları

Kıskandıran vücutlara sahip ünlülerden, fit ve sıcacık görüntülerinin formülünü öğrenmeye hazırlanmış mısınız?

Eda Taşpınar

Formumu korumanın çok kolay kuralları var. Haftanın beş günü spor yapıyorum, bol su içiyorum, bebe yağını ve badem yağını karıştırarak duştan sonra bacaklarıma uyguluyorum ve tabii ki beslenmeme uyarı ediyorum.

Nefise Karatay

Vücuduma sıkça peeling yapıyorum. Kapalıçarsı ’dan aldığım doğal deniz süngerlerim ve doğal karoser fırçasıyla kan dolaşımımı hareketlendiriyorum.

Ebru Şallı

Cildimi nemlendirmek önceliğimdir. Bol su içmek, her gün 35 dakika yürümek, yeşil çay içmek rutinim arasındadır. Ayda bir kese yaptırmayı da ihmal etmem, vücudum için içinde badem özü bulunan kremleri seçim ederim.

Yüksel Ak

Lavanta yağı, badem yağı, kakao yağı, kayısı yağı ve birazda bebe yağını karıştırıp vücuduma sürüyorum. Bu karışım fazla güzel kokulu, şahane bir nemlendirici haline geliyor. Şu an hamile olduğum için çatlak önleyici vazifesi de görüyor.

Burcu Güneş

Doğal bakım yöntemlerini çoğunlukla kullanırım. Limonun sıkıldıktan sonraki kalan lifli kısmını vücuduma sürüyorum; cildimi yumuşatıyor ve canlandırıyor. Diğer bakımsa söyle; deniz tuzu ve birtakım aromatik yağları (bunların istediğim çeşidini keyfime kadar seçebiliyorum, örneğin; yasemin, portakal, badem, lavanta, jojoba yogi gibi) karıştırıp vücuduma peeling uygulaması yapıyorum. Bu yöntem ciltten ölü deriyi atarken aynı zamanda da nemlendiriyor.

Begüm Neşeli

Spor ve bakımla birlikte vücuduma iyi bakmaya çalışıyorum. Yaz-kış her gün 45 dakika yürürüm. Her hafta gövde masajı yaptırırım ve vücudumu bol miktarda nemlendirmeye çalışırım.

Ünlülerin formda kalma sırları www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Yorumlar (0)