Takma kirpik takımı

26 Nisan 2016
7 kez görüntülendi

Takma kirpik nasıl takılır?, Uzun kirpikler daha güzel bakışlar için ve gözleri ön plana çıkarmanın en basit yoludur. Eğer sizde takma kirpik göstermek istiyorsanız önerileri ve ipuçlarını öğrenmek yararınıza olacaktır.
Kirpiği gözlerine tarafından ayarladıktan sonradan takma kirpik kutusunun içinde bulunan yapıştırıcıyı sürüp kirpiklerinize cımbız yardımıyla yerleştirin. Takma kirpiğin doğal görünmesini sağlamak için cımbız yardımıyla kibar hareketlerle kirpiği yapıştırın. İnce saplı makyaj fırçasının ucuyla takma kirpiği aşağıda doğru ittirin. Takma kirpiğin kuruması için takriben 2 dakika bekleyin.

Takma kirpiği yapıştırdıktan sonra göz kapaklarınızın üstünde yapıştırıcıdan kalan siyah ya da beyaz noktacıklar oluşacaktır. Bu görüntüyü ortadan kaldırmak için eyeliner ya da göz kalemi ile kirpik diplerinizin üzerinden geçmelisiniz.

Takma kirpik ve kendi kirpiklerinizin doğal görünmesi ve bütünleşmesi için kirpik kıvırıcısı yardımıyla kirpiklerinizi kıvırın. Kirpiklerinize oldukça çok rimel sürün.

Takma kirpik kullanımı birkaç defa tekrar ettiğinizde kolayca kullanabileceğiniz bir üründür. Denedikten daha sonra gözlerinizdeki büyüleyici değişime hayran olacaksınız.

Acilen ise takma kirpiğin püf noktaları nelermiş görelim ;

1- Kişiliğinize en ugyun kirpiği seçin. Sadelikten hoşlanıyorsanız birkaç tane tekli kirpik takın. Daha abartılı netice için takma kirpikleri gibi bütün ve sık kirpikleri deneyin.

2- Kirpikleri taktıkça alışırsınız. böylece uygun takma kirpikleri takıp çıkararak kendinizi geliştirin.

3- Takma kirpiğinizi kendi kirpiğinizin üstüne koyun. Kirpiğinizden uzun olan kısmı makasla kesin.

4- Kirpiği cımbızla tutun ve dibine yapıştırıcısını sürün. Gözünüzü kapatın ve gözünüzün dış kısmındaki deriyi nazikçe gererek takma kirpiği kendi kirpiğinizin üzerine yerleştirin.

5- Kirpikleri evden çıkmadan hemen önce takın ve tüm gece dayanmalarını istiyorsanız pozitif dokunmayın

Takma kirpik takımı www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık