SENSIBIO H2O

1970’lerden beri hizmette olan Bioderma kendi alanında uzman olan bir markadır. Bioderma markası, daima kendi kanaatlerine sadık kalmış bir markadır. Bioderma’nın heyecan veren bu macerası tüm dünyanın dört yanında her gün ve her an yeniden yazıldığı görülmektedir. Bazı hassas ciltler de sıcaklık hissi ve kırmızılıklar görülebilmektedir. Bu aşama da cilt nemini kolayca kaybeder ve kuruluk oluşturur. Oluşacak olan bu kuruluk ciltte hassasiyet yaratır. Bioderma, Sensibio H2O ile misel solüsyonunun mucididir. Aynı zamanda Bioderma, Sensibio serisiyle beraber bütün hassas ciltlere bakım yapmaktadır.

Şimdi sizinle Bioderma Sensibio H2O’nun etkisini yakından inceleyelim. Biliyoruz ki kozmetik ürünler temizleyici ajanlar içermektedir. Misel taneciklerin yapısı gereği temizleyici ajanlar bir araya gelerek miselleri oluşturmaktadırlar. Makyaj pamuğu cilde temas ettiği anda miseller açılmaktadır. Bu misel taneciklerinin de suyu seven uçları yağ bazı bulunan kalıntıları içine hapsetmektedir.

Sensibio h2o ile makyaj temizlemesi yaparken dikkat etmeniz gereken şeyler vardır. Bu makyaj temizleme eğitiminde de birinci aşama gözlerdir. İlk olarak makyaj pamuğunu elinize alın ve nazik bir şekilde gözlerinize bastırın ve silin. Pamuğu bu aşamada dörde katlayın ve ardından göz makyajınızı mükemmel bir şekilde silerek temizleyebilirsiniz. Bir adet pamuklu çubuğa Sensibio H2o suyunu dökün. Bu pamuklu çubuk yardımı ile de göz kaleminizi ve de rimelinizi kolayca temizleyebilirsiniz.

Göz temizliğinden sonra ikinci aşama da dudak ve dudak çevresi temizliğidir. Yine makyaj pamuğu yardımı ile dudaklarınızı silin ve ardından ikiye katlayın. Tekrar dudaklarınıza bastırarak mükemmel temizliğe ulaşabilirsiniz.

Üçüncü ve son aşamamız da yüz temizliğidir. Makyaj pamuğunu elinize alın ve bu pamuk parçası ile yanaklarınızı nazikçe temizleyin. Ardından alnınızı, burun çevrenizi, burun kenarlarını ve de çenenizi temizleyin. Temizlik aşamasında boyun bölgenizi de unutmamanız gerekmektedir. Unutmamalıyız ki cildin kendisi ilk misel suyunu yaratması için Bioderma’ya ilham vermiştir.

Sensibio H2O hassas ve normalden kuruya dönük olan ciltler için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Misel solüsyonu durulama gerektirmemektedir. Misel solüsyon cildinizi derinlemesine ve nazikçe temizlemektedir. Bütün kirlerden ve makyajdan cildinizi kusursuzca arındırmaktadır. Sensibio H2O cildin doğal dengesini koruyarak temizleme yapmaktadır. Bioderma ürünlerinde phenoxyethanol, parfüm ve alkol bulunmamaktadır.

Sensibio H2O misel suyunun uygulama şekli günde iki kezdir. Sabah ve akşam olmak üzere ürünü cildinizde uygulayabilirsiniz. Elinize bir parça pamuk alarak yüzünüze, boynunuza, göz çevrenize ve dudaklarınıza uygulayabilirsiniz. Güzel bir temizlik elde edene kadar yani pamukta herhangi bir leke gibi durumlar kalmayana kadar yüzünüzü temizlemeye devam edebilirsiniz. Bu ürün özel içeriği sayesinde uygulama sonrasında durulama gerektirmemektedir. Çok fazla ve sık makyaj yapıyorsanız da Sensibio H2O ürünü tam sizin için. Çünkü bu ürünün kullanımı oldukça pratiktir. Bu yüzden çok fazlaca tercih edilmektedir. Kullanım sıklığı günde 2 kez olmakla beraber sabah ve akşam uygulanmalıdır. Biyolojiden güç alan dermotoloji Bioderma’yı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

https://www.dermoeczanem.com/bioderma-sensibio-h2o-500ml-ikincisi-bedava

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir