Saçlarınızı Daha Hoş Yapmanın Yolları

25 Nisan 2016
8 kez görüntülendi

Ilk Önce maskeyi nasıl hazırladığımı anlatmak istiyorum, sonrasında uygulama kısmına geçeceğim… Bir paket yaş mayayı; derin bir barbar aldım ve içine 1 yemek kaşığı toz şeker, 5 yemek yemek kaşığı ılık süt ekledim. Mayanın erimesi için en ince ayrıntısına kadar karıştırdım ve kabı kalorifer peteğinin üzerine koyup sıcakla beraber kabarması için 15 dakika kadar beklettim ve mayalı saç maskem hazır oldu.

Aynanın karşısına geçip saçlarımı taradım ve önce saç diplerime daha sonra da saç uçlarıma mayalı maskeyi masaj yaparak sürdüm. Maskenin her tarafa eşdeğer dağılması için geniş dişli bir tarakla taradım. Maskenin etkisini çoğaltmak için saçlarımı streç filmle sardım. Yaklaşık 30 dakika baştan başa maskeyi beklettim.

Bekleme süresi sona erdiğinde banyoya girip saçlarımı önce ılık suyla duruladım sonra her zamanki şampuanımla yıkadım. Banyodan çıktıktan sonra tarağımın üzerindeki saç tellerini temizledim ama maya maskesinin gerçekten işe yarayıp yaramadığını görmüş olayım.

Yaş maya maskesinin sonuçları şöyle; saçlarımı taradıktan daha sonra tarağa baktım maksimum 10 tel saç vardı yani saç dökülmesini durdurdu! Saçlarım daha aydınlık görünüyordu ve hacimli elbette ve yumuşacık olduğunu da söylemeliyim.

Maliyeti 3 lira bile olmayan bu hesaplı etkili saç bakım maskesini herkese nasihat ediyorum!

Saçlarınızı Daha Hoş Yapmanın Yolları www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Saçlarınızı Daha Hoş Yapmanın Yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık