Saçlarımı Ne Renk Boyatsam?

24 Nisan 2016
8 kez görüntülendi

Cilt Renginize Uygun Saç Renkleri

Saç rengimizde değiştirme yapmak ara sıra bizi fazla mutlu eder, bazen de üzer… Saç rengi değişiminden daha sonra hayal kırıklığı yaşamamak için cilt rengine kadar saç boyası seçimi önerilerimizi özenle okuyun!

Pembemsi – Beyaza yakın bebeksi bir teniniz var ise:

Nevacolor Premium Küllü Kumral 7.1 veya Nevacolor Premium Küllü Açık Kumral 8.1 ’i seçim ederek doğallıktan yana seçiminizi kullanabilirsiniz. Gözlerinizin ortaya çıkmasını ve daha iddialı saç rengine kavuşmak istiyorsanız renkli bakır tonlarından, Nevacolor Premium 6.45 kızıl bakır veya 8.44 tarçın bakırı tercih edebilirsiniz.

Koyu renkli esmer bir teniniz var ise:

Akaju veya kızıl kestane gibi sıcak tonları tercih edebilirsiniz. Nevacolor Premium 4.65 akaju kızılı, 5.66 şarap kızılı ya da 4.5 kızıl kestane tonlarından birini seçerek daha çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Eğer beyaz tenli iseniz:

Saç renginiz sizi solgun kullanmak yerine ten renginizi dengelemeli. Nevacolor Premium Küllü Kumral 7.1 veya Nevacolor Premium Küllü Açık Kumral 8.1 ’i tercih ederek doğallıktan yandan seçiminizi kullanabilirsiniz. Gözlerinizin ortaya çıkmasını ve daha gösterişli saç rengine kavuşmak istiyorsanız renkli bakır tonlarından, Nevacolor Premium 6.45 kızıl bakır veya 8.44 tarçın bakırı seçim edebilirsiniz.

Öneriler :

– Esmer ve buğday tenli iseniz doğak kahveler, çikolata kahve ve bal köpüğü saç renkleri size uygun olabilmektedir.

– Esmer Tenli iseniz sarı saç rengi yerine kahve üstüne platin ya da sarı röfle, gölge modellerini tercih etmelisiniz.

– Eğer beyaz tene sahip iseniz sarı saçlar sizlere tarafından, kızıl renkleri, bal tonları sizlere fazla uygun olmaktadır.

– Platin balyaj istiyorsanız deri renginiz koyu olmalı, esmer ve buğday son derece uygundur. Bir çok aldığımız yorumda bu konu üzerinde durulmuştur.

– Beyaz tenli pembe yanaklara sahip iseniz size en uygun renk karamel olduğunu unutmayın.

– Ten renginize tarafından yapılan makyaj tonları saçlarınıza tesir etmektedir. Makyaj tonlarınıza tarafından ten renginizi canlandırabilir ve donuklaştırabilirsiniz.

 

Saçlarımı Ne Renk Boyatsam? www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Saçlarımı Ne Renk Boyatsam? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık