Saçlar köpükle boyanıyor

25 Nisan 2016
6 kez görüntülendi

Evde saç boyamak, kuaföre gitmekten daha ucuz tabii ancak… Fakat akması, uğraşması derken birazcık zahmetliydi. Bu yıl piyasaya, evde saçını kendi boyayan kadınlar için yepyeni bir mahsul çıktı: Köpük boya! Basit uygulanabilen bu köpük boyalar, saç boyamayı neşe saçan ve sıcacık ayla getirecek!

Loreal Sublime Mousse

Loreal Paris Sublime Mousse köpük saç boyasını, saçınıza şampuan sürer gibi masaj yaparak uygulayabileceksiniz. Ulaşılması güç olan bölgelere de zahmetsizce dağılan ve akmayan Sublime Mousse ile kalıcı ve aydınlık bir saç rengine kavuşacaksınız. Loreal köpük saç boyasının 9 bambaşka rengi bulunuyor.

Koleston

Koleston ’un en eşdeğer dağılan, en yoğun renklerini elde edebileceğiniz köpük saç boyasıyla, saçın her noktasına eşit olarak dağılıyor. Etrafa sıçramayan ve bulaşmayan köpük badana, beyazları kapatırken 8 hafta etkin oluyor. 18 renk alternatifi bulunan boya, kadınların işini çok kolaylaştıracak.

Rubella Easy Color Mousse

Amonyaksız, akmayan ve yakmayan köpük saç boyası, kökten uca dek etkin ve kolay boyama sağlıyor. Saça parlaklık ve canlılık veren boyada, kaşmir özleri, Q10 ve aloe vera bulunuyor.

İlgili Konu ; Köpük saç boyaları

Saçlar köpükle boyanıyor www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık