Miracle Treat 12 – Renk Kilidi

Miracle Treat 12 – Renk Kilidi

Miracle Treat 12 – Renk Kilidi

SAÇLARDA RENK KARNAVALI

matrix

Shares
Facebook
Twitter
Google+

 

Miracle Treat 12™ – RENK KİLİDİ

12 Mucize Tesir Sağlayan Sprey Losyon

 

Renklerin sıcaklığına en fazla ihtiyaç duyduğumuz sonbahardan kışa geçiş döneminin bu soğuk, cansız, mat ve renksiz günlerinde hepimizin canlanmaya ihtiyacı var. İçinizi en fazla ısıtacak renk ise saçlarınızın rengidir. Peki, renklere her zamankinden daha fazla ihtiyacınız olan bu dönemde saçınızın rengini uzun süre koruyabildiğinize inanıyor musunuz? Cevabınız hayır ise çözüm MATRIX ’cilt yepyeni bir marka ile geliyor… TOTAL RESULTS! Ulaşılabilir fiyatla profesyonel bakım olmak isteyenlerin favorisi olacak olan TOTAL RESULTS ürünleri 5 ayrı soruna 5 değişik çözüm sunuyor. Eğer siz de sonbaharın mat renklerinin aralarında saçlarınızın ışıl ışıl parlamasını, rengini çok daha uzun vakit korumasını istiyorsanız E Vitamini ve Ayçiçek Yağı ile saçınızı besleyen Color Care Renk Koruyucu Hızlı bütün ihtiyaçlarınıza yanıt verecek!  Color Care Renk Koruyucu Seri ’nin hemencecik netice vererek 12 mucize tesir karşılayan ürünü Miracle Treat 12™ – RENK KİLİDİ ise hayalinizdeki parlak, enerjik, rengi uzun süre korunan saçlara kavuşmanızı sağlayacak. Miracle Treat 12™ – RENK KİLİDİ ile saçlarınız o kadar parlak ve canlı olacak ki kış güneşi bile ışıltınızı kıskanacak.

 

Miracle-Treat

Shares
Facebook
Twitter
Google+

 

Miracle Treat 12™ – RENK KİLİDİ

12 MUCİZE ETKİSİ

Boyalı saçların renginin korunmasına tezgâhtar olur. Basit taranabilme özelliği sağlar. Saçın zarar görmesini engeller. Saç kırılmalarını engeller. Saçın doğal yapısını korur. Saçın dış tabakasını pürüzsüzleştirir. Derinlemesine bakım sağlar. Saçın güçlenmesini sağlar. İpeksi yumuşaklık kazandırır. Basit denetim edilebilir saçlar sağlar. Saçın kabarmasını önler. Parlaklık kazandırır.

 

 

 

RENK KİLİDİ SİZİ AYDINLIK, CANLI VE RENGİ KORUNAN SAÇLARA KAVUŞTURACAK!

Antioksidan etkili ayçiçeği yağı tamamen saçınıza 12 mucize etki sağlayarak saçınızınihtiyaçlarına cevap veren Miracle Treat 12™ – RENK KİLİDİ kuvvetli, kolay teftiş edilebilen, doygun, parlak saçlar elde etmenizi sağlar. Saçınızın renginin uzun zaman ilk günkü parlaklığında kalmasını karşılayan bu mucize üründen katiyen vazgeçemeyeceksiniz. Saçınızı bu mükemmel ürünün sağladığı bakım ile ödüllendirin ve yargı ettiği dinç görünüme kavuşmasını sağlayın.

RENK KİLİDİ İLE HER SAÇTA MUCİZE DOKUNUŞ, MUCİZE NETICE!

 

Miracle Treat 12™ – RENK KİLİDİ

– CANLI

– AYDINLIK

– KORUNAN

– BESLENEN

– ZINDE

 

KULLANIMI

 

Havlu ile nemi dargın saç boyları ve uçlarına içten ürünü sıkın. Geniş uçlu bir tarak yardımıyla saçınızı tarayın ve her zamanki gibi şekillendirin.

 

 

Shares
Facebook
Twitter
Google+

150 ML 29,50 TL*

*Önerilen alıcı satmak fiyatıdır.

 

 

MATRIX ürünleri sadece yetkili MATRIX salonlarında satılmaktadır.

 

İlgili Konular ;

–  Volumathérapie Köpük

Miracle Treat 12 – Renk Kilidi www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Yorumlar (0)