1. Ana Sayfa
  2. Güzellik
  3. Makyaj Bazı Nasıl Kullanılır? Nedir? Ne işe Yarar?

Makyaj Bazı Nasıl Kullanılır? Nedir? Ne işe Yarar?

Makyaj Bazı Nasıl Kullanılır? Nedir? Ne işe Yarar?

Makyaj Bazını fark etmeyenler veya ne işe yaradığını bilmeyenler, cilt bakımı stantlarında görüpte ilgisiz kalanlar, insanların Makyaj Bazını neden kullandıkları konusunda bir fikri olmayanlar aslında işe yaramaz olduğunu düşünenler bu makale tam size göre Makyaj Bazının Ne olduğunu öğrenmek için makalemizi dikkatlice okuyunuz lütfen.

Makyaj Bazını Neden Kullanmalıyız?

Şuan insanlar Makyaj Bazını çokta kullanmaya taraftar değil o nedenle Makyaj yapmadan önce bunu gereksiz görüyorlar, yapılacak makyaja ek olarak makyaj bazının fazlaca önemli olduğunu ancak kullanan bilir.

Bu Bazı cildinize uyguladığınız zaman cildinizde pürüz kalmadığını göreceksiniz, yüz çizgilerinin (görünen ve görünmeyen) kaybolduğunu fark edeceksiniz. Uygulanan yerlerde farklı renk tonlarını eşitlediğini göreceksiniz. Ayrıcı Makyajınız 24 saat sabit kalacak ve herhangi bir yere bulaşmayacak.

Makyaj Bazı Nasıl Kullanılır?

İlk başta yüzümüzü kaliteli bir kaliteli bir temizleyici kullanarak yıkayalım. Makyaj Bazının tertemiz bir cilde uygulanması gerektiğini unutmayalım. Daha sonra cilt tipimize uygun bir nemlendirici ile cildimize masaj yaparak sürelim. Makyaj bazını uygulamaya başlamadan önce cildimizin yeterince nemli olduğunu bilmeliyiz. Cildimizin nemi yeterli ise yine de 3-4 dakika beklemekte fayda vardır. Makyaj bazını avuç içinizle veya makyaj süngeri marifetiyle cilt bölgenize uygulayın. Makyaj bazını bir nohut büyüklüğünce kullanmanız kafi gelecektir. Göz etrafına uygularken çok dikkatli olmanız yararınıza olacaktır. Biraz bekledikten sonra fondöteninizi sürebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap