Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır ?

23 Nisan 2016
6 kez görüntülendi

Lazer epilasyon süreci, “lazer epilasyon yapılacak olan bölgenin temizlenmesi, bölgedeki uzun olan kılların kısaltılarak epilasyona uygun ülkü getirilmesi ve lazer cihazı ile taranması” biçiminde üç öbür kademeden oluşmaktadır.

Lazer epilasyona başlamış olmadan evvela, epilasyon icra edilecek bulunan bölgeye epilasyona muavin özel bir jel sürülür. Daha sonrasında ten ve kıl renginize kadar size en cazip bulunan lazer epilasyon cihazı ile epilasyon icra edilecek bulunan bölge taranır. Bu tarama işlemi, lazer epilasyon yapılan bölgeye ve kıl yoğunluğuna kadar birkaç dakika ya da birkaç saat sürebilmektedir.

Bilinmekte olanın aksine lazer epilasyon sanıldığı kadar uzun süren bir çare değildir. Seans süreleri tahmini olarak 15 dk ile 45 dk. aralarında sürmekte ve seans aralıkları ( şahsın lazer epilasyona gelme aralığı ) 4 ile 8 hafta arasında değişmektedir. Lazer epilasyon tedavisinin bitmesi için gereken seans rakamında sıradan 3 ile 6 seanstır. Kısacası lazer epilasyon tedavisi ayrıca kısa sürmekte, ve hem de kısa bir zamanda sonuç alınıyor.

İlgili Konular ;
– Lazer Epilasyon
– Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır ? www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır ? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık