Köpük saç boyaları

26 Nisan 2016
8 kez görüntülendi

Köpük saç boyaları sahiden alanında bir ihtilal. Bir dönem kuaförlerde vakit geçirmeye dur dediğim anda evde saçlarımı kendim boyamaya başlamıştım. Bu konuda çok yetenekli olduğum söylenilemez maalesef. En azından etrafta bir yerlere boya bulaştırmadan yapamıyorum. Bulaştırmasam bile boyadan daha sonra en arka kısımları dürüst dürüst boyayamadığım için daha açık kalıyor. Lakin ben inatçı bir insanım bir vakit daha kendim deneyeceğim diyerek araştırmalara başladım fakat TV ‘de yeni teknoloji ile üretilen köpük saç boyaları reklamları dönmeye başladı. Eee dipler de gelmiş vaktidir diyerek gidip Koleston ‘un köpük boyasını aldım.

Önce talimatları okudum. Herşeyi karıştırıp 2 kez şişeyi sallıyoruz. Lakin biraz abartmışlar 2 kez sallamakla köpük oluşmuyor asgari 7-8 defa sallamak lazım. Köpük kıvamına gelince şişeyi sıkıp avucunuzu köpük dolduruyorsunuz. Ve şampuanlar gibi saçlarınıza sürüyorsunuz. Köpük boyaların amonyaksız ol duğu yazılıyor ama o ne koku o kadar. Yoğun bir kimyasal koku aldım ben. Böylece böyle değil. Eğer bu kokuyu parfüm niyetine koydularsa vah ki vah. Neyse gelelim uygulamaya. Fazla fazla pratik. Hani benim gibi badana işini eline yüzüne bulaştıranlar bile rahatlıkla altından kalkar. Şampuanlar gibi saçlarınızın her yerine sürüyorsunuz. Saçlarım fazla uzun değil olur ya de o yüzden yetti de arttı bile. Fazla uzun saçları bilemem fakat orta boydakiler için 1 şişe rahatlıkla yeter. Uygulamayı ellerinizle yaptığınız için saçların her yerine yedirme şansınız da oluyor.

Dilekçe kolaylığı olarak 10 numarayı hakediyor bu boyalar. Ama forumlardan ve yorumlardan okuduğum şey benim de başıma geldi. Beklediğinizden çok daha koyu çıkıyor saçlarınız. Kahve beklerken simsiyah ( bilhassa saç uçlarında fazla operasyon varsa daha koyu edinmek kaydıyla) bir saçla kalakalıyorsunuz. Hem beyazları kapatmak konusunda da çok başarılı bulduğumu söyleyemeyeceğim. Bitmiş kapatıyor fakat 4-5 yıkamadan sonra aa o da ne beyazların ızın olduğu bölümler gevşemiş yaklaşık olarak siyaha dönen öteki saçların arasında güneş gibi parlamaya başlamış.

Maalesef dilekçe kolaylığı dışarıda beni fazla da hoşnutluk etmedi. Boyanın kutu üzerindeki ya da bildiğiniz renklerden daha koyu tutması, beyazların fazla tez açılması, o yoğun kimyasal koku ( ancak gerçekten mide bulandırıcı) beni irrite etti. Şayet sarı tonlarında renk verme konusunda bir problem olmuyordur ben kahve tonlarını deneyip hemen hemen siyah çıktım. Daha Sonra da o gitmem dediğim kuaförlere el aman dedim:)

Araştırdığım kadarı ile şu a n piyasada 3 markanın köpük boyası var. Onlarla ilgili bilgileri de verip size kola

Loreal Sublime Mousse Köpük Saç Boyası

Loreal Paris Sublime Mousse köpük devrimi ile daha önce hiç yaşamadığınız bir saç boyama deneyimi yaşayacaksınız. Saçınıza şampuan gibi masaj yaparak uygulayabileceğiniz Sublime Mousse Köpük Saç Boyası ile artık çok daha rahatlıkla evde saç boyayabileceksiniz. Başınızın arkası gibi ulaşılması kuvvet olan bölgelere zeka zahmetsizce ulaşabilen ve akmayan Sublime Mousse ’un eşsiz köpük dokusu bir uçtan bir uca de boya saçınızın her bir teline eşit olarak dağılıp saçınızı çevreleyerek rengi içine hapseder. Kalıcı ve aydınlık bir renk sonucuna ulaşabileceğiniz köpük boya ile bütün bildiklerinizi unutacaksınız.

Rubella easy colour mousse

Amonyaksız, akmayan, yakmayan köpük saç boyası.
Bugüne kadar saç boyamak hiç bu kadar kolay ve pratik olmadı.
Evde saç boyamak, sizin için fazla mu zahmetli? Sizi bu dertten kurtaracak çözüm ayağınıza kadar geldi.

Easy Color Mousse, hızlı ve basit tatbik sağlayan yeni bir amonyaksız köpük saç boyasıdır. Özel pompası yardımı ile elde edilen köpük, saç köklerinden uçlarına kadar etkili ve basit boyama sağlar. Easy Color Mousse köpük saç boyası ile saçlarınızın parlaklığını, dinç ve doğal halini koruyarak istediğiniz rengi elde edebilirsiniz.

Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası

Wella Laboratuvarların ’da geliştirilen üstün formülü doğruca KOLESTON, uzun zaman daimi, yoğun ve varlıklı renkler sağlarken, boyama işleminden daha sonra uygulanan bakım kremiyle 8 haftaya kadar yumuşak ve dinç görünen saçlara kavuşturur. Beyazları kapatır.

Boyalı saçlar uzmanı KOLESTON, badana ve bakımın çok iyi dengesi için çok etkin renk pigmentleri ve özel bakım kremiyle Boya ve Bakım Sistemi ’ni sunar.

Yoğun ve daimi renkler icin çift etkili Koleston:

1. Özel formülümüz saçın derinliklerine işler
2. Özgün renk pigmentlerimiz her bir saç telini kaplar; 8 haftaya dek süren yoğun ve varlıklı renklerin güzelliğini yaşamanızı sağlar.

Benzersiz içeriktir, kaynak gösterilmeden paylaşılamaz !

Kadınlar Kulübü Köpük saç badana kullanıcı yorumları için tıklayınız

Ödüllü Anket : Hangi saç boyasını kullanıyorsunuz ?

Köpük saç boyaları www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Köpük saç boyaları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık