1. Ana Sayfa
  2. Güzellik
  3. Kısa Sürede Bronzlaşmayı Hangi Besinler Sağlar

Kısa Sürede Bronzlaşmayı Hangi Besinler Sağlar

Kısa Sürede Bronzlaşmayı Hangi Besinler Sağlar

Yaz ayı geldi ve hem genç görünmek hem de kısa sürede bronzlaşmayı sağlamak için farklı besinlere ihtiyaç duyulur. Yaz aylarında haftada iki kez kabak yemelisiniz. Detoks etkisi verir ve kolay bronz etkisi sağlar.  Anne sütünden sonra en kaliteli besin kaynağı yumurtadır. Gün aşırı rahatlıkla yiyebilirsiniz. Tavuk eti hakkında farklı olumsuz haberleri duymuşsunuzdur. Tavuğun yerine sağlıklı beyaz eti hindi tüketin.

Özellikle kavun karpuzu mevsiminde sıklıkla tüketin. Zayıflatıcı etkisinin yanı sıra bronzlaşmayı da sağlar. Zeytinyağı ve sirke ise hem zayıflatır hem de vücudu toksinlerden arındırır. Sağlıklı  beslenme hem cildi güzelleştirir hem de yazın doğal yoldan bronz olmanızı sağlar.

Domates ve havucun gücü ise ihmale gelmez. Denizden 1 saat önce tüketin. Sahile gitmeden önce kendinize domates ve havuç kürü bir beslenme uygulayın. Cildi beslediği gibi sağlıklı şekilde bronz tene sahip olursunuz. Kaliteli besin programı cildin elastikiyet yapısını  da onarır. Bol su içmeyi ihmal etmeyin. Ve sayılan besinleri deniz süresince her gün yemeye özen gösterin.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Yaz geliyor bir an önce bronzlaşmam gerek makalede söylediğiniz önerileri yapacağım İnşallah bronzlaşırım. Sonuçları size buradan yazarım