1. Ana Sayfa
  2. Güzellik
  3. Kahkül Saç Nasıl Yapılır? Kafa Tipi Nasıl Olmalıdır?

Kahkül Saç Nasıl Yapılır? Kafa Tipi Nasıl Olmalıdır?

Kadınların günlük olarak taradığı bakımını eksik etmediği, uğraşından çok zevk aldığı saçlarında her gün değişik modeller denerler bu modellerden biride kahkül saç modelidir. Bazılarına çok yakışırken bazı kadınlarında yüzlerini kapatır.

Kahkül Saç Modelleri

Kahkül bir çok kadın için merak edilip bir seferliğinede olsa uyguladıkları bir saç modelidir. Kahkül saç modelinden hoşlanan kadınlar bir daha vazgeçemezler. Kadınları yaşça küçük gösteren ve güzel gözlü kadınların gözlerini ortaya çıkaran bu saç modeli bir çok kadın tarafından denenmektedir.

Kahküllü Saç Modelleri Kimlere Yakışır?

Kadınlar dış görünüşlerine aşırı önem veren varlıklardır. Kahkül bazı yüzlere güzellik katarken bazı yüzleride karanlıklara gömer. Alnı dar olan kadınlar bunu saklamak için tepeden başlayıp, kaşının üzerine kadar, bir kahkül bırakabilirler. Elmacık kemikleri çıkık yüzlere kahkül çok iyi gider. Üçgen yüzler de kahküllü saçlarla çok zarif görünürler. Uzun yüzler, şayet çene kemikleri aşırı geniş değilse kahkülden faydalanarak daha kısa görünebilirler. Kahkül dikkatleri burnunun üzerine çekeceğinden fazla iri ve sivri burunlara kahküllü saç hoş olmaz. Küçük ve kalkık burunlar için kahkül çok yakışan bir saç şeklidir. Kahkül Yuvarlak yüzlülere daha çok yakışır.

Yorum Yap

Yorum Yap