Günümüz modern çalışan kadınlarının en önemli saç problemi: Saçlardaki kuruluk ve eskime

27 Nisan 2016
8 kez görüntülendi

Nebati içerikli
Profesyonel

Günümüz modern çalışan kadınlarının en manâlı :
Saçlardaki kuruluk ve aşınma

 

Birçok saç danışmanı, günümüz hızlı yaşam koşullarında saç bakımı için az vakti olan modern çalışan bayan müşterilerinin en büyük probleminin, saçlardaki kuruluk ve sertleşme olduğunu söylüyor.

Saçlara, yıkandıktan sonra gerekli olan nemin kazandırılması için bakım kremi uygulaması çoğunlukla süre yokluğundan ya da saçları ağırlaştırabileceği endişesiyle kadınlar tarafında tercih edilmiyor. Bu sebeple çoğu kadın; saçlarında kuruluk, sertleşme ve baskı şekillendirme gibi problemlere çözüm bulamıyor ve bu problemlere emrindeki olarak saçlarının kesintisiz düğüm olup kolay taranamadığından yakınıyor.

Biolage Hydratherapie ailesinin yeni ürünü olan paraben ve badana içermeyen Basit Tarama Sağlayan Bakım, ile çağdaş şehirli kadının aynı bütün saç sorunlarına çözüm buluyor. Ürün doğruca kuruyan, sertleşen ve bu sebeple elektriklenen saçlar denetleme altına alınıyor ve bununla birlikte saçın daha kolay taranmasına muavin oluyor. Saçınız yumuşak ve aydınlık bir dış görünüş kazanırken, taramanın verdiği zararlardan da korunuyor.

Üstelik saçı ağırlaştırmayan formülü ve haftada 2-3 defa kullanımının tatmin edici olması sayesinde, çalışan kadınların yaşam temposuna uygun, pratik çözümler sunuyor.

BASKI TARANAN ASİ ve KURU SAÇLARINIZ İÇİN
BASIT TARAMA SAĞLAYAN BAKIM

Yağmur ormanlarının her daim yenilenen nem döngüsünden ilham alınarak
oluşturulan yeni Biolage Hydrathérapie, formülündeki aloe vera ve maruçya meyvesi
özü ile saça nemini her yerde kazandırır.

Yeni BIOLAGE Hydratherapie
KOLAY TARAMA SAĞLAYAN BAKIM

MATRIX ürünleri yalnızca yetkili MATRIX kuaförlerinde satılmaktadır.

Günümüz modern çalışan kadınlarının en manâlı saç problemi: Saçlardaki kuruluk ve yıpranma www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Günümüz modern çalışan kadınlarının en önemli saç problemi: Saçlardaki kuruluk ve eskime Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık