Fondöten Seçimi ve Kullanımı

23 Nisan 2016
6 kez görüntülendi

Krem

Yağlı bir yapıya sahip krem fondötenler; kuru ciltler için uygundur. İçeriğindeki yoğun yağ etkisiyle cildi kurutmadan, pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar. Krem fondöteni parmak uçları ya da sünger ile sürebilirsiniz.

Likit Fondöten

Akan formülü sayesinde her deri türüne yerinde yapıya sahip likit fondötenler; ciltte varla değil arası yani doğal bir görüntü tutmak için kullanılır. Avucunuza aldığınız bir parça fondöteni parmak uçları yardımıyla yüzünüzün etrafına dokundurun. Peşinde bir sünger yardımıyla eşdeğer şekilde dağıtın. Bu Nedenle artı fondöten de süngere geçmiş olacaktır.

Köpük Fondöten

Yapısı itibariyle köpük fondötenler gün her tarafında kalıcılığını ve canlılığını korur, yağlı cilt türleri için idealdir. Köpük fondöten sünger yardımıyla uygulandığında ciltteki kusurları kapatır ve pürüzsüz bir görünüm yaratır.

Fondöten Kullanımında Püf Noktası

Hangi fondöteni seçim ederseniz edin; gün her tarafında kalıcı olmasını karşılamak ve kolayca kullanmak için makyaja başlamadan önce cildinizi temizleyin ve cilt türünüze uygun kremle nemlendirin.

ve Kullanımı www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Fondöten Seçimi ve Kullanımı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık