Flormar bireysel bakım ürünleri

2 Mayıs 2016
7 kez görüntülendi

Flormar ’dan cildinize Koruma kalkanı

Flormar bireysel bakım ürünleriyle, kışın derin dondurucu soğuğundan cildinizi koruyun…

Kışın havanın çabuk soğuması ve nem miktarındaki düşüş sebebiyle cildiniz, gereklilik duyduğu nem miktarını kaybeder. Cildiniz kurur, elleriniz ve dudaklarınız çatlamaya başlar.

Flormar bireysel bakım ürünleri Hand & Body Krem çeşitleri ile cildinizi nemlendirirken, , pürüzsüz ve sıhhat bir cilt elde etmenizi sağlıyor. Flormar Lip Care çeşitleri ise dudaklarınızın bütün kış ıslak kalmasına tezgâhtar olurken, bakım yapıyor.

Tüm deri tipleri ile düzenli Flormar el ve beden kreminin 5 farklı çeşidi bulunuyor. Serinletici tesir yaratan Aleo Vera Kısa Ve Öz; cilt hücrelerinin yenilenmesini karşılayan Mango Özlü; doğal antioksidan vazifesi görebilen ve tatlı kokusuyla%100 doğal Çilek Veciz; zeytin çekirdeklerinden elde edilen yağlar taşıyan ve hücresel su kaybını önleyen Zeytinyağı Veciz; demir, kalsiyum, fosfor mineralleri ile C ve B1, B2 vitaminleri içeren Nar Kısa Ve Öz çeşitleri ile cildinizin nem dengesini koruyor.

Adet Fiyatı 4.90 TL.

Orkide Kompleksi ile dudaklarınız soğuktan çatlamasın

Flormar Lip Care, kışın çatlayan dudaklarınızı, mineral yönünden varlıklı Orkide kompleksi ile soğuktan koruyor ve kurumuş hassas dudakların nem dengesini ayarlayarak, yumuşak ve canlı bir doku oluşturuyor. Kendine özgü güzel koku ve esanslara sahip Lip Care serisinin içeriğindeki E-vitamini ve antioksidan, dudaklarınızı nemlendirirken, bir yana da bakım yapıyor.

Flormar Lip Care serisinin; Pure Care (kokusuz), Vanilla (vanilya), Strawberry (çilek), Orange (portakal), Cherry (vişne) ve Rose (gül) elde etmek üzere 6 ayrı çeşidi bulunuyor.

Adet Fiyatı 4.00 TL.

Flormar kişisel bakım ürünleri www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık