En “Göz Alıcı” Maskaralar

22 Nisan 2016
6 kez görüntülendi

Lancome Hypnose Babydoll Mascara, benzersiz bir makyaj sonucu büyük görünen gözler için hacim, kıvrım ve uzunluk sağlar.

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Estée Lauder Sumptuous Extreme Mascara, kirpiklerinizi topaklanma yapmadan kıvırır ve maximum uzunluğa ulaştırır. Yeni jenerasyon Estée Lauder Sumptuous Extreme ile kirpikleriniz artık fantastik görünür! Kirpiklerinizi tek bir sürüşte yoğunlaştıran ve uzatan bu rimel ile gözleriniz artık daha bariz, bakışlar daha güzel olacaktır!

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Dior Diorshow Extase Mascara, dolgunluk ve ani flaş etkisi yaratan Diorshow Extase Mascara hemencecik kirpiklerinizi belirginleştirecek ve kusursuz bir görüş sağlayacaktır.

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Ysl Mascara Volume Effet Shocking Mascara, hacim kazandıran rimel neredeyse takma etkisi yaratarak yoğun, sık ve uzun kirpikler yaratır. Sadece bir kaç fırça darbesi ile kalın, kıvrımlı, uzun ve sık kirpiklere ve şok dalgası yaratan etkili bakışlara sahip olabilirsiniz.

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Clarins Instant Definition Mascara, özel ikili fırçası doğruca, en kısalar dâhil, ulaşamadığı hiçbir kirpik bırakmayan, hacim ve şahsi belirginlik karşılayan, uzun zaman kalıcı tesir belirten mascara…

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Guerlain Le 2 de Guerlain Mascara Volume Mascara, çift fırçası ve iki ayrı formülü doğru bir şekilde kirpiklere hacim kazandırır. Iyice kıvırır ve yoğun bir parlaklık kazandırır. Minyatür bir rulo gibi, sünger aplikatör yardımıyla her kirpiği bir bir adamakıllı boyar, kolay, süratli bir başvuru formu sağlar.

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Givenchy Phenomen Eyes Paillettes Mascara, kirpikleri tek tek ayırarak tüm kirpiklere eşit oranda dağılmasını sağlar. Dairesel formda patentli fırçası baştan sona son derece keskin ve panoramik bir netice elde edebilirsiniz.

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Shiseido Perfect Mascara Defining Volume Mascara, suya ve terlemeye karşı dayanaklı uzun zaman daimi formülü ile daha fazla kirpik etkisi ile yoğun bakışlar yaratır.

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Bourjouis Volume Fast & Perfect Mascara, otomatik kirpik kıvırıcı siyah mascara pille çalışarak sağlı ve sollu olarak kirpikleri kıvırarak takma kirpik etkisi yaratır.

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Max Factor Lash Extention Effect Mascara, uçlardaki kısa kirpiklerde bile çarpıcı uzunluk tutmak isteyen için kaçırılmaz bir fırsattır!

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Loreal Mascara Volume Million Lashes Carb Black, milyonlarca kirpik görünümü sağlayarak takma kirpik etkisi yaratır.

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Sisley Phyto Mascara Ultra Stretch, kirpiklerinizi belirginleştirir, kıvırır ve kirpiklerin daha uzun görünmesini sağlar. Kirpiklerinizi adamakıllı kaplayarak, güzelleştirir, korur, kıvrık ve pürüzsüz bir görünüme sahip olunmasını sağlar.

Shares
Facebook
Twitter
Google+

Elizabeth Arden Ceramide Lash Extending Treatment Mascara, kirpikleri uzatan, belirginleştiren ve bitmiş yapılandıran, Ceramide Üçlü Karışık ve Keravis içeren ilk maskara… Kirpiklere daha uzun ve çizgili, bakışlara daha genç ve ışıltılı görünüm kazandırır.

Shares
Facebook
Twitter
Google+

İlgili Konular ;
– Hangi rimel?
– Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
– Rimeli dışlamak?

En “Çekici” Maskaralar www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

En “Göz Alıcı” Maskaralar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık