En Bakımlı Çekicilik Sırları

23 Nisan 2016
6 kez görüntülendi

Diane Irons ’ın ‘Dünyanın en dar alımlılık sırları ’ adlı kitabından kadınların en sık sordukları sorular ve yanıtlarını derledik.. İşte kadınların çekicilik konusunda merak ettiği ve sıkça sordukları sorular ile yanıtları..
Gözlerinize kalemi nasıl düz çekebilirsiniz?

Aynaya ayrıntılarıyla yaklaşın, göz kapağınızı içinde dışa doğru hafifçe çekerek gergin bir zemin oluşturun. Göz kaleminizi kirpiklerinizin dibinden düz şekilde sürün.

Büyük gözeneklerinizi nasıl kapatırsınız?

Yüzünüzü temizledikten sonradan gözenekleri sıkılaştırmak için tonik uygulayın. Yağsız bir fondöten tercih edin. Büyük pudra fırçası ile pudranızı sürün.

Bacakların tıraştan sonra kızarmaması için ne yapmalısınız?

Tıraş etmeden önce bir kese veya kalın bir bezle bacaklarınızı keselemeyi deneyin.

Parfümünüz uzun vakit nasıl daimi olur?

Parfümünüzün duş jeliyle yıkanın. Saçlarınızı aynı kokuyu veren şampuanla yıkayın. Benzer parfümün ceset losyonunu kullanın. Son olarak parfümünüzü boynunuza, bileklerinize sürün.

Nemlendirici seçerken nasıl karar verebilirsiniz?

Nemlendiricilerin etiketlerini okuyun. İçindeki malzemelerini anlamaya çalışın. Öteki farklı markaların ürünleriyle karşılaştırın. Cildinize yerinde olanına göre karar verin.

Saçı kısa kestirmek saçınızın uzamasını sağlar mı?

Saçlarınızı kısa kestirmek saçlarınızın tez uzamasını sağlamaz ancak ahenkli kestirmek saçlarınızın uçlarının daha dinç ve kalın olmasını sağlar.

Aynı parfüm niçin herkeste öbür kokuyor?

İnsanların vücut kimyaları farklıdır. Bazıları parfüme tepki verebilir. Parfüm almadan önce mutlaka deneme edilmeli ve 20 dakika sonradan satın alıp almamaya karar verilmeli.

Cilt rengi çorap alırken neye dikkat etmeli?

Deri rengi çorap seçiminin sırrı, çorabın renginin kolunuzun rengi ile yerinde olmasıdır. Birçok bacaklarına bakarak ten rengi çorap aldığı için üçgenin taban olmayan kenarı vücudun öteki taraflarından daha açık görünür.

Dudaklarınızın kurumasını nasıl önlersiniz?

Bol su için ve biraz bal sürün. Bal yalnızca cildinizi nemlendirmez, bununla beraber cildi korur.

Kaşlarınızı nasıl hoş alırsınız?

Bir kalemi burnunuzun yanından tepede olan açıyla kaşınıza doğru tutun. Kalemin kaşa değdiği nokta kaşınızın başlama noktasıdır. Bu bölgenin dışındaki kılları cımbızla alın.

En Dar Alımlılık Sırları www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

En Bakımlı Çekicilik Sırları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık