Dudakları Dolgun Göstermenin Yolları

25 Nisan 2016
6 kez görüntülendi

Kadınların en çok dikkat ettiği bölgelerinden biri dudaklarıdır. Dudaklarda istenen buruşuk ve kalın olanıdır.İnce dudaklı kadınların buruşuk ve kalın dudaklara sahip edinmek için denediği bir çok usul vardır. Estetik ameliyattan dudak dolgunlaştırıcı rujlara dek bir fazla teknik denenir.

Her kadın ilgi çekici ve güzel olmayı hayal eder. özellikle yazılı ve görsel medayada durmadan gördükleri bayanların o gösterişli halleri taklit edilmeye çalışılır.kaplı dudaklara sahip almak için estetik ameliyat olmak bizce fazla doğru bir karar değil çünkü estetik sonrası bir fazla kadının eski haline dönmek için çaba sarfettiğini çoğu kez medyadan peşine düşüp takip ediyoruz. Fenomenkadin.com olarak sizlere sunacağımız tekniklerle dudaklarınızı olduğundan daha kalın ve çizgili görünüme sokabileceksiniz.

Dudakları kaplı ve kalın görünüm teknikleri:

– Dudak renginizle uyumlu bir dudakl kalemi seçerek dudak çizgilerini birazcık yukarı ve altında dürüst kaydırarak dudaklarınızı daha kalın ışık halkası getirebilirsiniz.
– Piyasada satılan dudakları çizgili gösteren rujlar mevcut bunlardan kullanarark daha astarlı görünümlü bir dudağa sahip olabilirsiniz.
– Dudak çizgileri kapatıcı makyaj ürünleri ile kapatıldıktan sonra dilerseniz kalemle dilerseniz rujla daha geniş bir alana sürerek çizgili dudaklar elde edebilirsiniz.
– Koyu tonda dudak rujları yerine canlı ve aydınlık renkleri kullanın. Bu sayede dudaklarınız daha kaplı görünecektir
Dudak bakını yapmazsanız dudaklarının ince görünür. Çatlak ,cansız ve kuru dudaklar olduğundan ince görünür.

Yüz Estetiği yorumları için tıklayın…

Dudakları Astarlı Göstermenin Yolları www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık