Dr.Hauschka Ürünleri

1 Mayıs 2016
6 kez görüntülendi

Dr.Hauschka Clarifying Toner

Temizleme Toniği
Clarifying Toneryağ içermeyen esas bir bakım ürünüdür. Bu özel tonik sadece cildi animasyon amaçlı değildir. Yağlı ve problemli ciltlerde esas sorunların giderilmesine de destek eder, pozitif yağ üretimini baskılar ve cildin kendi kendini yenileme mekanizmasını destekler. Temel bileşenlerinden aynısefa çiçeği ve çoban gülü bitkileri akneli ciltlerin kullanımı için de bu ürünü yerinde kılar. Güvercin ağacı yağ salgılanmasının düzenlenmesinde etkilidir. At kestanesi ise kızarıklık ve hassasiyet oluşumunu önler.

Dr.Hauschka Cleansing Cream
Arıtma Kremi

Organik olarak yetiştirilmiş, tatlı badem ve etkili bitki özleri (aynısefa, güvercin ağacı, sarıkantaron) içermektedir. Cildin doğal hidrolipit tabakasını koruyarak hassas bir temizleme sağlar. Cildin kendi kendini temizleme özelliklerini uyararak siyah nokta oluşumunu önler. Yüzey aktif madde içermez. Tüm deri tipleri için uygundur. Cildi yumuşak ve pürüzsüz ışık halkası getirir, ölü gözenekli olan üretimini normale döndürür. İçeriğindeki sarı kantaron cildi ıslah edici özelliğe sahiptir. Daimi nemlendirme etkisiyle günlük temizleyiciler arasında fark yaratır.

Dr.Hauschka Cleansing Milk
Arıtma Sütü ve Makyaj Temizleyicisi

Makyaj temizleyici olarak tercih edilir. Göz çevresindeki hassas cilt için de kullanımı uygundur. Jurnal yüz arıtıcı olarak da kullanılır. Bütün deri tipleri için uygundur. Özellikle cildi fazla alıngan kişiler için temizleyici olarak tercih edilebilir. Cildin doğal hidrolipit tabakasına hasar vermez. Badem yağı, jojoba yağı, kayısı çekirdeği yağı doğru lipit tabakanın oluşumuna takviye sağlar. Cleansing Milk ile tıraş da olunabildiği için bütün dünyada erkekler arasında da çok tercih edilen bir üründür.

Dr.Hauschka Daily Revitalizing Eye Cream
Günlük Canlandırıcı Göz Çevresi Kremi

Tüm cilt tipleri için yerinde, seri emilen bir nemlendiricidir. Erken yaşta kırışıklık oluşumuna yatkın ciltlerde bu hafif krem seçim edilebilir. Tazeleyici, yatıştırıcı ve buruşukluk oluşumunu engellemeye tezgâhtar olarak kullanılabilir. Oftalmolojik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Kontakt lens kullananlar için uygundur.

Dr.Hauschka Eye Solace
Göz Solüsyonu

Kontakt lens kullanan, aralıksız bilgisayar başında çalışan, saman nezlesi / çiçek tozu alerjisi şikayetleri sık görülen, matem, uykusuzluk, dumanlı hava, aşırı güneş ışığı, migren gibi nedenlerle gözlerinde hassasiyet oluşan kişiler için idealdir. Göz kızarıklıkları ve gözaltı şişkinliklerini eksilmek için tezgâhtar olur. Yorgun, gerilmiş ve tahriş olmuş gözleri hızlı bir şekilde canlandırır. Açılmış göz kapakları ve göz çevresindeki çözülmüş cildi yükseltmek için destektir. Gözotunun antimikrobiyal etkisi gözü dış etkenlerden korurken, rezene, papatya ve nehir sakinleştirici tesir gösterir.

Dr. Hauschka Facial Toner
Yüz Toniği

Olağan, kuru ve alıngan ciltler ve yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltler için kullanıma uygundur. Deri fonksiyonları üstünde genel bir destekleyici ve uyarıcı etkiye sahip olduğundan yağsız esas gece bakımı olarak yeterlidir. Yalnızca canlandırıcı etki yok aynı zamanda nem kazanımına da takviye olur.
Çoban gülü cildin nemini korurken aynı zamanda cildi yenilemeye de muavin olur. Erkeklerde tıraştan daha sonra kullanımı önerilir böylece cilt güçlenir, canlanır.

Dr.Hauschka Lip Balm
Dudak Balsamı

Kuvvet ilkim şartlarında, yoğun kış koşullarında dudaklar için yoğun koruma Lip Balm ile sağlanır. Kuru ve çatlamış dudakları yeniler ve bakım yapar.Kuruluktan kaynaklanan dudak çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşmasını alıkoymak için dudak çevresine maske olarak da kullanılabilir. İçeriğindeki bal mumu çevresel koşullara karşısında kalkan görevi yapar. Ipekli tozu çatlamış dudaklara ipeksi bir görünüm kazandırır.

Dr.Hauschka Lip Care Stick
Dudak Bakımı İçin Stik

Shea yağı, balmumu, kuşburnu, kayısı çekirdeği yağı ve havuç içeren Dr.Hauschka Lip Care Stick, içeriğindeki altı ayrı bakım mumu ile varlıklı bir dudak bakım ürünüdür. Dudakları yoğun bir şekilde nemlendirir ve bitki mumları doğru güneşten korumaya yardımcı olur. Stresli çevresel koşullara karşı koruma sağlar. Dudakların kurumasını ve çatlamasını önler. İçeriğindeki havuç ise dudakların kansız görünümünü giderir.

Dr.Hauschka Pure Care Cover Stick 01/02
Kapatıcı Stik

Akarsu çiçeği, akarsu ağacı, aynisefa çiçeği, çoban gülü gibi dikkatle seçilmiş organik bitkilerden oluşan Pure Care Cover Stick 01, farklı renk tonuyla, cilt pürüzlerini gizlemeye muavin, kapatıcı ve renklendirici bir üründür. İçeriğindeki anti-inflamatuar tümör tamamen aknelerin yayılmasını engellemeye asistan olur. Göz çevresindeki alıngan cilt için uygun, cildin nem dengesini bozmayan bir kapatıcıdır. Ürünün daha koyu tonu Pure Care Cover Stick 02 ’dir.

Dr.Hauschka Quince Day Cream
Ayva İçerikli Gündüz Kremi

Koruyucu ve nemlendirici gündüz kremidir.Ayvadaki doğal mumsu inşa cildi dış etkenlere karşı korur. Çevresel koşullardan çabuk etkilenen ciltlere öncelikle nasihat edilir. Özellikle kış aylarında tek başına ya da diğer nemlendirici kremlere ilave olarak kullanılabilir. Yağlı katman bırakmaz.

Dr.Hauschka Rejuvenating Mask
Yenileyici Maske

Cildin yenilenme sürecini destekleyen Dr.Hauschka Rejuvenating Mask cildin süratli ve görülür biçimde yenilenmesini ve sıkılaşmasına asistan olur. bununla beraber gözeneklerin elastikiyetini baştan kazanmasına yardım olur. İçeriğindeki ayva, hodan, papatya ile nem dengesini sağlar. Propolis de içeren bu özel formul zarar görmüş ciltleri onarmaya tezgâhtar olur. Tüm cilt tipleri için uygundur. Kılcal damarları çatlamış ciltlerde yatıştırıcı olarak kullanılabilir.

Dr.Hauschka Rhythmic Conditioner Sensitive
Ritmik Hassas Bakım Ampulleri

Dr.Hauschka Rhythmic Conditione Sensitive özellikle alıngan ciltler için geliştirilmiş, kılcal damarları yüzeye yakın, damar çatlakları oluşmuş, tez kızaran ciltler için idealdir. Kızarıklıkların gözle görülür bir biçimde azalmasına ve damarların güçlenerek cildin daha yumuşak ve elastik bir forma kavuşmasına destek olur. Dr.Hauschka Rhythmic Conditioner Sensitive güneş yanıklarında cildi serinletip yanma hissini eksilmek için ve yaralı cildi onarmak için de güvenle kullanılabilir.Bütün deri tiplerinde 28 jurnal bir kür halinde kullanılarak cildin doğal aktivitesini uyaran Dr.Hauschka Rhythmic Conditioner Sensitive içeriğindeki meşe kabuğu özütü ve inci tozu ile cildimizin doğal kalkan özelliğini arttırır.

Dr.Hauschka Rhythmic Night Conditioner
Ritmik Gece Bakım Ampuller

Gül, gündöndü, beyaz zambak, aloe, hatmi, çoban gülü, güvercin ağacı içeren yoğun bakım ampulleri gümüş, bal ve arı sütü ile zenginleştirilmiştir. Kuru, olağan ve yağlı ciltler için yerinde olan bu yoğun bakım ürünü cildin sağlıklı bir şekilde yenilenmesini teşvik eder. Mevsim geçişlerinde ve özellikle stresli dönemlerin ardındaki cildi canlandırmak ve sıkılaştırmak için kullanılır. Bu su bazlı özel bakım ampulleri doğadan gelen güçle cildin kendi işleyişini ve özel ritmini destekler. Dr.Hauschka Rhythmic Night Conditioner ’ı cildimizin yenilenme döngüsüyle uyumlu olarak senede birkaç kere 28 jurnal kürler halinde kullanılması önerilir.

Dr.Hauschka Rose Day Cream
Gül İçerikli Gündüz Kremi

İçeriğindeki farklı alanlara yönlendirilmiş güllerden oluşan gül özütü, hatmi, kuşburnu, sarı kantaron, balmumu, shea yağı ve gül mumundan oluşan Rose Day Cream cildin kendini yenilemesini sağlayan, pul pul akma ve ölü hücreleri eksilmek için kullanılan gül içeriği yoğun bir nemlendiricidir. Cilde yumuşaklık ve kadifemsi bir his verir ve hızlı bir şekilde emilime sahiptir. Yağ ve nem dengesinin optimal düzenine kavuşmasına tezgâhtar olur. İçeriğindeki kuşburnu bir uçtan bir uca kızarıklığa eğilimli hassas ciltlerin direncini arttırır. Kuru, yıpranmış, yaralı cildin onarımına yardım olur.

Dr.Hauschka Regenerating Day Cream
Yenileyici Gündüz Kremi

İsoflavanlarca varlıklı kırmızı yonca, silikanın doğadaki en yaygın kaynaklarından biri olan atkuyruğu otu, bolca vitamin taşıyan barbabos kirazı, kremsi inşa kazandıran kalanşo bitkisiyle harmanlanınca cildin kendini yenilemesini destekleyen Dr.Hauschka Regenerating Day Cream doğdu. Dr.Hauschka Regenerating Day Cream besleyici nebati yağlar da içerir. Bunlardan bazıları ağaççileği, shea ve avokadodur. Buruşukluk oluşumu çoğalan, ilgi isteyen kuru, olgun, donuk ya da alıngan cilt tipleri için idealdir. Cildin kendini yenileme gücünü destekleyerek cildin gerginleşmesine muavin olur. Kuruluğun sebep olduğu kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır, kızarıklıkları yatıştırır. Varlıklı içerik ve kremdi kıvamlı olması bir uçtan bir uca basit emilir.

Dr.Hauschka Regenerating Serum
Yenileyici Serum

Regenerating Serum olgun ciltlerde gün içinde gittikçe büyüyen kuruluğun ve hassasiyetin geri gelmesini engelleyip gün boyu cildin ihtiyacı olan nemi sağlar. Bu Nedenle cildinizi daha taze ve daha sıkı hissedersiniz. Cilt fonksiyonlarını güçlendirir. Kızarıklıkları giderir, hassas cildi yatıştırır. Nem dengesini sağlayan ayva, isoflavonlarca zengin kırmızı yonca ve yonca balı etkili formulasyonu oluşturan bitkilerden sadece birkaçıdır.

Dr.Hauschka Intensive Treatment 02
Yoğun Bakım Toniği 02

Bilhassa akneli ciltler için geliştirilmiştir. 25 yaş üstü kişilerde aknenin oluşmasını engellemeye asistan olur. Cildi arındırır, yatıştırır ve dengeler. İçeriğindeki hindiba, yer fesleğeni, güvercin ağacı ve Bad Bentheim kaplıcasından getirilen doğal jeotermal su tamamen enflamasyonu azaltmaya yardımcı olmak için tez etki eder.

Dr.Hauschka Intensive Treatment 04
Yoğun Bakım Toniği 04

Dr.Hauschka Intensive Treatment 04 canlandırıcı özellikte değerli taşlardan olan kehribar ve mavi turmalin, yenileyici özelliğiyle altın, nem dengesini karşılayan bitkilerden hatmi, ak zambak, güçlendirici gingko ve zeytin yaprakları, sandal ağacı suyu, arı sütü ve BadBentheim kaplıcalarından doğal kaynak suyu içerir. 40 yaş üzeri olgun ciltlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olan Dr.Hauschka Intensive Treatment 04 dengesini yitiren cildi normalleştirmek için uyarıcı sinyaller gönderir. Pürüzsüzleştirir, canlandırır, nemlendirir. Kuruluğun niçin olduğu çizgileri önler. Cildin yapılandırıcı, yenileyici gücünün baştan ortaya çıkması için takviye olur.

Dr.Hauschka Intensive Treatment 05
Yoğun Bakım Toniği 05

Yağ içermeyen Dr.Hauschka Intensive Treatment 05, menopoz döneminde lekelere ve pigmentasyona maruz kalması mümkün cildimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmiştir. Intensive Treatment 05 cildin kendini yenilemesine tezgâhtar olurken, bununla birlikte güçlenmesini de destekler. Intensive Treatment 05 ’in içeriği doğanın çeşitli hazinelerini bir araya getirmektedir. İçeriğindeki argentit, kırmızı yakut, gibi kıymetli mineraller, hayıt, karayılan otu, gül gibi özenle seçilmiş bitkilerle hormonal değişimden kaynaklanan ciltteki kahverengi lekeleri ve sıcak basmalarından kaynaklanan kızarıklığı engellemeye yardımcıdır.

Dr.Hauschka Normalizing Day Oil
Normalleştirici Gündüz Yağı

Nebati yağların özgün bir kombinasyonu olan Dr.Hauschka Normalizing Day Oil cildinizin yağ üretimini dengelemeye ve aşırı sebum üretimini normalleştirmeye yardım olur. Geniş gözenekli, yağlı ve kirli ciltlerin düzenlenmesi için kullanılan gündüz bakım ürünüdür. Cildi yatıştırır ve yumuşak ülkü getirir. Süratli bir şekilde emilir ve ciltte yağ kalıntısı bırakmaz. Yağlı ve benekli ciltlerin benzerlik yasasını esas alarak onarımına asistan olur. Benzerlik yasasına göre, dıştan cilde yağ verildikçe yağ bezleri kendi yağ üretimlerini azaltır.

Dr.Hauschka Moisturizing Day Cream
Nemlendirici Gündüz Kremi

Kuru, nemi azalmış, kansız ciltler için kullanılan Moisturizing Day Cream, cildin nem ve yağ üretimini aktive eder. Likit ve seri emilen yapısıyla kullanımı kolaydır. Cildin yağ-nem dengesinin düzenlenmesinde ve cildi canlandırma da etkindir. Karma ciltler için Normalizing Day Oil ile karıştırılarak kullanılması önerilir.

Dr.Hauschka Cleansing Clay Mask
Arıtıcı Kil Maskesi

Lösten (tıbbi kil), latin çiçeği ve güvercin ağacının kombinasyonu ile Dr.Hauschka Cleansing Clay Mask derin arıtma için geliştirilmiş bir maskedir. Yağlı, akne oluşumuna yatkın, problemli cilt tipleri için idealdir. Ölü hücreleri ve atık maddeleri faal şekilde emerek cildin üzerindeki yükü hafifletir. Derin temizlemeyle deri, derin bir nefes alır. Cilt pürüzsüzleşir. Düzeltici ve yenileyici özelliği ile ciltte oluşan kızarıklık, akne oluşumu ve tahrişlerle mücadele edilmesine tezgâhtar olur.

Dr.Hauschka Regenerating Eye Cream
Yenileyici Gündüz

Olgun ciltler için geliştirilmiş, yüksek nitelikli, doğal bir içeriğe sahip bu göz bakım kremi, doğal fonksiyonları uyararak, cildin kendini yenileme sürecini destekler. İçeriğinde yer alan dokuz etkin bitki ile göz bölgesi için gerekli yoğun bakım ve koruma sağlanır. Hodan tohumundan elde edilen kıymetli yağ, nemlendirici ayva tohumu özütü ve temizleyici özellikli huş ağacı yaprakları, cildin nem düzeyini dengeleyerek, göz çevresindeki kuru bölgeler üstünde etki gösterir. Silis taşıyan at kuyruğu otu bağdokuları güçlendirip sıkılaştırırken, A ve E vitaminleri açısından zengin barbados kirazı özütü ve yabani iğde yağı içerdiği antioksidanlarla koruma sağlar.

Dr.Hauschka Regenerating Neck&Decollete Cream
Yenileyici Boyun ve Dekolte Kremi

Dr.Hauschka Regenerating Neck and Décolleté Cream olgun ciltlerde boyun ve dekolte bölgesinin ihtiyaçlarına karşın olarak geliştirilmiştir. En kaliteli doğal bileşenlerden elde edilen bu yoğun bakım kremi, cildin doğal fonksiyonları üstünde uyarıcı tesir göstererek, cildin kendini onarım sürecini destekler. Ürün içeriğinde yer alan silis yönünden zengin atkuyruğu otu, bağdokuların sıkılaşıp güçlenmesine tezgâhtar olur. Nem-dengeleyici özellikli hatmi özütü, huş ağacı yaprakları ve izoflavon açısından zengin bir bitki olan kızıl yonca, cildin nem kazanarak güçlenmesine takviye olan şaşılacak kadar güzel bir birleşim oluşturur. Avustralya fındığı ve argan da dahil almak üzere sekiz bambaşka bitkiden elde edilen yağlarla içerik açısından varlıklı ve besleyici bir bakım kremidir.

Daily Face Care Kit
Jurnal Yüz Bakım Kiti

Cleansingn cream, Cleansing milk, Facial toner, Roseday cream, Quinceday cream ve Moisturizing day cream ürünlerinin deneme boylarını taşıyan bu kit, ürünleri denemek için veya yolculuk kiti olarak seçim edilebilir.

BODY CARE SERİSİ ÜRÜNLER

• Ceset nemlendiricileri
• Karoser yağları
• Deodorant
• But bakım ürünleri
• El kremi
• Çivi bakım ürünleri

Dr.Hauschka Lemon Body Moisturizer
Limon İçerikli Beden Nemlendiricisi

Limon özütü, adaçayı, güvem meyveleri ve zeytinyağı ile jojoba yağının mükemmel birleşimi olan Dr.Hauschka Lemon Body Moisturizer, kolay ve seri emilen yapısıyla cildinizde yağlı tabaka bırakmayan bir vücut kremidir. Cilde yumuşaklık ve pürüzsüzlük hissi verir. Nemlendirmenin yanı sıra sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir. Tahvil dokunun esnekliğini arttırarak selülit görünümünü azaltmaya tezgâhtar olur. Tazeleyici etkisi ve yaz esintili limon kokusu, cildinizde gün boyu ferahlık duygusal uyandırır.

Dr.Hauschka Birch Arnica Body Oil
Birch Arnica Vücut Yağı

Dr.Hauschka Arnica Body Oil, egzersizden önce ve egzersizden sonra deri metabolizmasını aktive edecek bitkilerden oluşan bir gövde yağıdır. Dolaşımı uyarmaya, gergin kasları ve fazla çalışan eklemleri rahatlatmaya muavin olur. Cildi besleyip yenilenmek için de seçim edilebilecek Birch Arnica Body Oil içeriğindeki arnika ilacı bitkisi, ısırgan otu, huş yaprakları doğruca düzeltici ve gerginliği azaltıcı bir masaj yağı olarak da seçim edilebilir.

Dr.Hauschka Blackthorn Body Oil
Blackthorn Vücut Yağı

Cildin ritimlerini takip eden ve doğal işleyişini destekleyen Dr.Hauschka Blackthorn Body Oil, ciltte elastikiyet kaybını önlemeye yardımcı olur. Hamilelik döneminde çatlak oluşumunu engellemeye desteklemek için önerilen Blackthorn Body Oil masaj ile birlikte uygulandığında sıkılaşma sağlamaya da yardımcı olur. Sarı kantaron ve jojoba yağlarının ıslah edici etkisiyle desteklenmiş güvem tomurcukları masajda vücudu hafifletmek için de önerilir.

Dr.Hauschka Fitness Foot Balm
Fitness Etap Balzamı

Sarı kantaron otu taşıyan Fitness Foot Balmat kestanesi ve güvem içeriğiyle aralıksız ayakta kalanlara bilhassa önerilen bir nemlendiricidir. Sarı kantaron otunu ve beygir kestanesi ile dolaşımı destekleyerek ayaklara hafif bir sıcaklık veren Dr.Hauschka Fitness Foot Balm kış aylarının etap bakım ürünüdür. Kremsi yapısı bu ürünü masaj için de yerinde kılmaktadır.

Dr.Hauschka Hand Cream
El Kremi

Dr.Hauschka Hand Cream, Hatmi, jojoba, badem, balmumu ve kalanşo ile nemlendirir ve besler. Deri üzerinde ince bir koruma kalkanı oluşturur. Pürüzlü, nasırlı cildi yumuşatır. Ellerinizin yanı sıra dirseklere jurnal bakım yapmak için de önerilir.

Dr.Hauschka Neem Nail Oil / Neem Nail OilStick
Tespih Ağacı İçerikli Çivi Bakım Yağı

El ve ayak tırnaklarını ve tırnak yataklarını beslemeye ve güçlendirmeye yönelik üretilen Dr.Hauschka Neem Nail Oil; tespih ağacı, çoban gülü ve sarı papatyadan oluşan nebati yağ karışımıdır. Yenilenme sağlayarak, tırnakların esnekliğinin korunmasına muavin olan özel içeriğe sahiptir. Tırnakları pürüzsüzleştirir ve dış etmenlere aleyhinde korur. Iblis tırnaklarının sertleşmesini önler, yumuşatır. Anti-enflamatuar özellikli bitkilerle bilhassa manikür ve pedikür ardından çivi çevresinde iltihaplanma olmasını engellemeye asistan olur. Tırnakların daha dinç bir görünüme sahip olması için önerilen Neem Nail Oil, stick formu ile de dilekçe kolaylığı sağlar.

Dr.Hauschka Rosemary FootBalm
Biberiye İçerikli Ayak Balzamı

Rosemary Foot Balm içeriğindeki ipekli lifleri sayesinde ayaklarda oluşan nemi emerek oluşan ıslaklık hissini ortadan kaldırır. Bakteri ve mantar enfeksiyonlarını önlemeye muavin olur. Ipek ve adaçayı birleşimi ter üretimini düzenlemeye asistan olur ve olası kokuları hapseder.

Dr.Hauschka Rosemary Leg&Arm Toner
Biberiye İçerikli Ayak ve Kol Toniği

Dr.Hauschka Rosemary Leg&Arm Toner içeriğindeki hodan ve biberiye bitkileriyle damarları güçlendirmeye asistan olur. Dolaşımı destekleyen formulasyonu ile bacaklarda ve kollardaki yorgunluğun azalmasını destekler. Sürekli ayakta veya kesintisiz oturarak çalışanlarda sık görülen ayak ve bacaklarda oluşan şişliği azaltmaya asistan olur. Hafifçe masaj yaparak ve ahenkli uygulandığında, dolaşım bozukluğundan kaynaklanan rahatsızlıkların tedavisine yardım olur.

Dr.Hauschka Deodorant Fresh
Tazeleyici Deodorant

Döner başlıklı aplikatörlere sahip Dr.Hauschka Deodorant Fresh, kremsi yapısıyla besleyici bir deodorant losyondur. Alışılagelmiş ter üretimini bastırmadan içeriğindeki çinko risinoleat tamamen kokuyu hapsetme özelliğine sahip, alüminyum klorit ve türevlerini içermeyen bir formulasyondur. İçeriğinde adaçayı, güvercin ağacı, doğal yağ özleri bir uçtan bir uca fresh bir koku sağlar. Hassas cilt tipleri içinde idealdir, gözenekleri daraltmaz ve epilasyon sonrası için kullanımı uygundur. Cildin pH ’sını akort etme özelliğinin yanı sıra içeriğindeki nebati özler doğru cilt florasını desteklemektedir.

Dr.Hauschka Body Silk
Gövde Pudrası

Dr.Hauschka Body Silk, meşe kabuğu ekstresi, yılanotu, adaçayı gibi bitkilerle zenginleştirilmiş ipekli tozu ve pirinç nişastasından oluşan çok yönü olan bir pudradır. Tüm vücuda uygulanabilir. Saçlardaki artı yağı dengelemek için, yüz, ceset ve ayakları kuru yetişmek için destekleyici bir üründür. Sağlıklı deri florasını teşvik etmek için güvenle kullanılabilir. But bakımı için önerilir. Antibakteriyel ve antifungal özellikli bitkilerle ayak sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Aşırı duyarlı kişiler için deodorant olarak kullanılabilir. İçeriğindeki adaçayı ile ferah bir koku verir.

Children Sensitive Orange Tooth Gel
Çocuklar için Portakallı Diş Macunu

Süt dişleri olan çocuklar için geliştirilmiştir. Serinletici meyve aroması ile çocuklar zevkle dişlerini fırçalayabilirler. RDA (Bağıl dentinabrasivity) değeri düşüktür. RDA değerinin düşük olması dişlerin ne kadar aşındırmadan temizlendiğinin göstergesidir. Florür ve yüzey faal madde içermez.

Fortifying Mint Toothpaste
Diş Eti İçin Güçlendirici Nane Aromalı Diş Macunu

İçerdiği atkestanesi baştan sona güçlendirici özelliğe sahiptir. Karanfil, tesbih ağacı ve öteki bitkilerin antiinflamatuar etkinliklerinin yanı sıra güzel aromaları ile nefes tazelerler. Diş eti iltihabına ve diş eti kanamasına eğilimli olanlara önerilir. Florür ve yüzey etkin madde içermez

Sensitive Saltwater Toothpaste
Hassas Dişler İçin Doğal Tuzlu Su Içeren Diş Macunu

İçinde yer alan silika ve kalsiyum karbonat ile diş yüzeyini çizmeden nazikçe temizler. Soğuk ve sıcaktan tez etkilenen hassas dişler ve aklıselim diş köklerine sahip olanlara önerilen bu diş macunu RDA değerinin düşük olması baştan sona dişleri aşındırmadan temizler. Florür ve yüzey aktif madde içermez.

 

Dr.Hauschka Ürünleri www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Dr.Hauschka Ürünleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık