Doğal Yollarla Hızlı Saç Uzatma Formülü

Doğal Yollarla Hızlı Saç Uzatma Formülü

Doğal Yollarla Hızlı Saç Uzatma Formülü

Saçlarınızı kısa bir vakit önce kestirdiniz lakin pişman oldunuz bir lahza önce çabuk bir şekilde baştan saçlarınızın uzamasını istiyorsanız işte size süratli saç uzatan doğal yöntemler.

Uyarılar! Lütfen Dikkatle Okuyunuz!

– Entele otu (ahali dilinde bit otu olarak geçer) Hindistan kökenlidir ve fiyatı yüksek bir bitkidir. (10 gr ’ı 10-20TL civarındadır) Taklit ve sahte mahsul almamaya itina gösterin. (Bilinen bir aktardan almanızı öneriyoruz.)

– Entele otu bariz ve zehirlidir. Göz ile teması önleyin ve kaynattığınız kabı yemek yemek pişirmek için kullanmayın.

– Satın alırken aktardan entele otu hakkında mutlaka data alın, icabında bambaşka kaynaklardan da yararlanın.

– Entele otu saçları gürleştirir ve daha seri uzamasını sağlar. Bu tesir bayanlarda daha fazla olduğu gözlenmiştir.

– Karışımlarınızda gitgide kullanarak tasarruf edin. Artan suyu saklayın ve kısa zaman sonra tekrardan kullanın.

– Eğer yeterli bilgiye sahip olamadıysanız yılan yağı veya havuç maskesi formüllerini deneyin.

Ve Mucizevi Formülümüz

Aktardan bir miktar (bütçenize kadar) entele otu alın. 2 veya 2.5 kadeh sirke ile 2 ya da 2.5 kadeh suyun içine katıp kaynatın. Suyun yarısı buharlaşıncaya değin kaynatmaya devam edin ve soğumasını bekleyin. Saç diplerinize masaj yaparak sürün ve 1-2 saat bekleterek yıkayın.

Ya Da, ilk önce saçlarınız yıkayın. Bir miktar entele otunu cezvenin dörtte üçünü suyla doldurup, suyunun yarısı buharlaşıncaya dek kaynatın ve tohumlarını süzün. Ilımasını bekleyerek minik cam şişede almış olduğunuz badem yağını ve küçük sırça tüpteki bepanthene ’i suya katıp karıştırın. Karışımı saç diplerinize masaj yaparak sürün ve bir naylon poşeti başınıza bağlayıp 10-15 dakika fön makinesi ile kurutun. Bir vakit bekletip, naylonu çıkardıktan daha sonra saçlarınızı yeniden yıkayın.

Anekdot: Bu uygulamayı haftada 1 yada 2 defa uygulayabilirsiniz. (Fiyatının yüksek olmasından dolayı 10 günde birde uygulayabilirsiniz, periyot tercihi sizin elinizde.) Deneyen bayanlar olumlu dönüşler yapmıştır. Zaten entele otunun faydaları arasında saç uzatma etkisi bulunmaktadır.Lütfen sizde tatbik sonuçlarını bize yazının altında yer alan açıklama aparatını kullanarak bildiriniz.

Entele Otu

Entele Bitkisi Kullanıcı Yorumları

Doğal Yollarla Süratli Saç Uzatma Formülü www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Yorumlar (0)