Çekicilik İksiri Pembe Maske

Çekicilik İksiri Pembe Maske

Çekicilik İksiri Pembe Maske

Enes Bio Estetik Center da uygulanan kişiye özel içerikli Pembe Maske yöntemi , lekelenen ve yıpranan cildinizi bitmiş dinç duruma getiriyor. Beş haftalık kür halinde uygulanan usul yüz cildindeki su , vitamin ve kolejen eksikliğini tamamlayıp gerekli fonksiyonlarını yerine getirerek canlanıp tazeleniyor.

Bio Molekül “ içerikli pembe maske hamur biçiminde bütün yüz ve boylu boyunca sürülüyor. Maskenin ısısı kendiliğinden 42 dereceye yükselip ‘ ’ O ‘ ’ dereceye düşüyor.

Pembe maskenin ısınma ve soğuma işlemi sırasında önceden kişinin cilt tipi ve sorununa karşın seçilen faal maddeler ( vitamin – kolajen – Elastin . ) cilde ayrıntılarıyla nüfuz ediyor. 30 dakikalık bu uygulamadan sonradan cilt hücreleri canlanıyor ve cilt fonksiyonları düzenleniyor. Kişinin yüz kaslarını hareket ettirmesiyle maske kalıp biçiminde çıkartılıyor.

Zararlı güneş ışınları yanı sıra hava kirliliği gerginlik ve hormonlu gıdaların cildin bozulmasına ve yaşlanmasına yol açtığını bildiren Nesrin Sürer cildin depolama kapasitesi ve kolejen hidrofili azalması ile cilt yumuşaklığı nı , esnekliğini yitiriyor diyor ve söyle devam ediyor ;

Hem metabolizmanın yavaşlaması da hücrelerin yenilenmesini güçleştiriyor.

Bu durumda üstteki cilt kalınlaşıp kuruyor ve zararlı özgür radikallerden olumsuz etkileniyor. Pembe Maske yöntemini iç ve dış etkenlerinin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önlediğine de dikkat çeken Nesrin Sürer beş haftalık kürden sonradan cildin yenilendiğini yağ ve nem dengesinin düzene girdiğini vurguluyor.

Yoğun makyaj ve derme çatma beslenmeden dolayı ciltlerinde yağlanma ve sivilce gibi problemlerle karşılaşan genç ciltler, cildi hızlı şekilde dengeye kavuşturduğu için Pembe Maskeyi tercih ediyorlar.

 

Çekicilik İksiri Pembe Maske, www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Yorumlar (0)