1. Ana Sayfa
  2. Güzellik
  3. Büyük Göz Makyajı Nasıl Yapılır, Yolları, Tüyoları, Teknikleri?

Büyük Göz Makyajı Nasıl Yapılır, Yolları, Tüyoları, Teknikleri?

Büyük Göz Makyajı Nasıl Yapılır, Yolları, Tüyoları, Teknikleri?

Daha Büyük Gözler İçin Makyaj Teknikleri

Kadınların güzel görünmeleri için makyaj son derece etkili olabiliyor. Gözleri büyük gösterme, burun inceltme, dudak kalınlaştırma, elmacık kemiği çıkartma bu gibi aşırı makyaj kadınların daha güzel hatlara sahip olması açısından sıkça kullanılan teknikler içinde yer almaktadır. Gözlerinizi daha büyük göstermek isteyen bayanlar göz içlerine siyah kalem çekmemeleri gerekmektedir. Ayrıca göz içlerine krem rengi, cilt rengi ve ya beyaz kalem çektiklerinde gözlerini daha iri göstermiş olurlar.

Eyeliner ile Gözlerinizi Büyütün!.

Özellikle eyeliner sürme tekniği ile daha büyük gözlere sahip olmak isteyenler için kuyruklu eyeliner, ince eyeliner, kalın eyeliner bunun gibi pek çok teknik tercih edilmekte. Eyeliner sürdüğünüz de gözlerinizi çerçeve etkisi ile kaplayan siyah çizgi o çizginin kalınlığı kadar gözlerinizi büyültür ve daha cazibeli bir görünüm kazanmanızı sağlar.  En fazla uygulanan ve bundan sonra neredeyse bütün bayanların uyguladığı eyeliner yöntemi daha cazibeli ve hoş bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Maskara ile Daha Büyük Gözler Elde Edin

Eyelinerın bulunduğu kadar maskarayı doğru uygulayarak da gözlerinizi daha büyük gösterebilirsiniz. Son derece yoğun bir şekilde kullanılan maskara gözleriniz de son derece büyük ve cazibeli bir manzara kazanır. Gözleriniz de iddialı ve büyük görünüm elde etmek isteyenler için uygulanan maskara ve kalın, kuyruklu eyeliner ile bu görünümü elde edebilir göz makyajı ile çarpıcı bakışlar kazanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. gerçekten faydalı bir makale olmuş yazılanları harfiyen uyguladım gözlerimde gözle görülür bir büyüme hissettim bundan sonra vazgeçilmezim oldu sürekli bu tekniği kullanacam herkese iyi günlerr..