Burnunuza Yerinde Makyaj

24 Nisan 2016
6 kez görüntülendi

Makyaj yaparken uygulanacak ufak yöntemlerle hokka gibi bir burna sahip olabilirsiniz. Dört farklı burun tipine göre, ufak makyaj hilelerine göz atın!

Büyük Burun

Burun kenarlarına fondöten ile gölge verin. Göz pınarına değin olan bölgede yoğunluk sağlayın. Fırça yardımıyla yedirin. Maskarayla kirpikleri oldukça çok vurgulayın. Bu Nedenle burnunuz daha kibar ve ince gözükecektir.

Kemikli Burun

Burun kemiğini daha küçük uygulamak için göz pınarlarından başlayarak burun deliklerine kadar pudra ile gölge verin. Uyguladığınız pudranın bariz bir çizgi biçiminde kalmaması için fırça yardımıyla hafifçe dağıtın. Elmacık kemikleri üzerine pudrayla gölge verin. Bu Nedenle yüzünüzü daha derin göstermiş olursunuz.

Geniş burun delikleri

Bu burun tipinde burun kanatlarının üstüne deri renginizden iki ton koyu fondöten uygulayın. Bu şekilde burun delikleri daha ufak görünür. Kasların başladığı yere değin fondöten ile verdiğiniz gölgeyi fırça kullanarak yumuşatın.

Uzun burun

Burnun etrafına ışık verin. Burnun uzun olan daha alçak uç kısmına pudra ile gölge yaparak uzunluğu arkadaki plana alın. Göz kapağının üstüne Eye Shadow uygulayarak derinlik verin. Kasları da belirginleştirerek gözleri vurgulayın. Unutmayın, önce gölge daha sonra ışık vermelisiniz.

Burnunuza Uygun Makyaj www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Burnunuza Yerinde Makyaj Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık