Bioblas saç bakım maskesi ile saçınızı kışın aşındırıcı etkilerine aleyhinde koruyun..

1 Mayıs 2016
6 kez görüntülendi

Profesyonel saç bakimini bioblas ile evinizde yaşayin Saç dökülmesine karşı uzman marka BIOBLAS, Saç Bakım Maskesi ile profesyonel bakımı evinize getirerek saçlarınıza kışın zorlu koşullarına karşısında bütün bakım sağlıyor.

Kış aylarında soğuk hava koşulları sebebiyle saçlarınız da cildiniz gibi kurur. BIOBLAS saç dökülmesine aleyhinde Bakım Maskesi, içerdiği bitkisel protein Phytokeratin ’li yüzde yüz bitkisel ekstresi tamamen saçınızı fena hava şartlarına aleyhinde kökten uca bütün bir bakım ile korur.

Phytokeratin, bitkilerden elde edilen yüksek vasilik özelliğine sahip bir proteindir. İçeriğinde hidrolize mısır, buğday ve soya proteinleri mevcuttur. On yedi ayrı aminoasitten oluşan Phytokeratin, saça ihtiyacı olan nem ve parlaklığı sağlarken, hasar görebilen kütiküla pulları aralarında depolanarak saçı bir film tabakası gibi kaplar. Bu şekilde saçı dış etkenlere karşısında korurken, içeriden onarımını tamamlar. Düzenli kullanımda saçın zamanla kaybettiği elementlerin yenilenmesini sağlayarak saç köklerinin güçlenmesine tezgâhtar olur. Saçlar yenilenir, nem oranı dengelenir. Engebeli geçen kış günlerinde dökülmeyen parlak ve dinç saçlara kavuşmanızı sağlar.

Yalnızca haftada 1-2 kez uygulamayla profesyonel bakımı evinize taşıyabileceğiniz BIOBLAS Saç Dökülmesine Karşı Onarıcı ve Canlandırıcı Bakım Maskesine bütün market ve parfümerilerden ulaşabilirsiniz.. BIOBLAS Şampuan ile kullanıldığında bütünleyici tesir ile daha çabuk sonuç alırsınız.

Bioblas saç bakım maskesi ile saçınızı kışın aşındırıcı etkilerine karşı koruyun.. www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Bioblas saç bakım maskesi ile saçınızı kışın aşındırıcı etkilerine aleyhinde koruyun.. Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık