1. Ana Sayfa
  2. Güzellik
  3. Avon‘a Kaydolun ve Hızlıca Para Kazanın

Avon‘a Kaydolun ve Hızlıca Para Kazanın

Avon‘a Kaydolun ve Hızlıca Para Kazanın

Avon üyeleri çok kolay ve hızlı bir şekilde para kazanıyorlar. Sizde bu şekilde para kazanmak istemez misiniz ? Avona nasıl üye olabileceğinizi ve en hızlı nasıl para kazanabileceğinizi bu yazıda anlatıcam.

Avon Temsilcisi Nedir?

Avon temsilciliği gönüllü yapılan bir iştir. Yıllardır müşterilerine temsilcileri aracılığı ile ulaşım sağlamaktadır. Temsilci olmak için diğer temsilciler ile ya da Avon resmi web sitesi aracılı ile Avon temsilci olma hakkına sahip olursunuz. Temsilciliği en kısa web sitesi üzerinden Avon temsilci ol adımından yapabilirsiniz. Avon kayıt işlemi esnasında birkaç bilgi istenmekte ve kayıt işlemi tamamlanmaktadır. Sizlerde %30 prim ile kazanmaya başlamak için Avona kaydol adımını takip ederek çalışmaya başlayabilirsiniz.

İstediğiniz zaman satış yapıp kazancınızı en yüksek limitlere ulaştırma şansına sahipsiniz. Hiç bir zorunluluk olmadan serbest çalışma saatleri ve imkanları ile hem çevre edinip hem de para kazanmanın verdiği mutluluğu yakalayacaksınız. Avona kayıtlı binlerce üye ve bu üyelere ait birçok alt üye grubu bulunmaktadır. Sizler satışlarınızı yaptıkça üyeliğiniz yükselmektedir. Her ay belirli kotanın üzerinde satış yapan temsilciler firmanın verdiği birbirinden güzel hediyeleri almaya hak kazanmaktadırlar. Her ay hediye ürünler değişiklik göstermekte olup maliyeti oldukça karlı ve de kullanışlı hediyeler olmaktadır. Kimi zaman mutfakta kullanabileceğiniz elektronik ev aletleri kimi zaman ise lüks bir araba hatta son yıllar da ev bile verdikleri görülmüştür. Bunların tamamına ulaşabilmek için firmanın istediği tek şey çok kişiye ulaşıp ürünleri tanıtarak satışlarını yapmak.

Kendi temsilciliğinize alt üyeler oluşturup bir grup olunduğunda alt üyelerinizin yaptığı satışlar üzerinden de kazanmaya başlarsınız. Ürün gamı oldukça geniş olan Avon ojeden rimele, rujdan parfüme, fondötenden allığa, ayak kremleri, vücut jelleri, losyonlar, törpüler, şallar gibi birçok ürünü kataloğunda barındırmaktadır.

Avon ‘ a Nasıl Kayıt Olabilirim ?

Avon Kayıt Formu üzerinden kaydolarak kolaylıkla satış yapmaya başlayabilirsiniz. Kişisel iletişim bilgilerinizi forma girerek müşteri temsilcisinin size ulaşmasını sağlıyorsunuz. Müşteri Temsilciniz sizi arayarak eksik bilgileri sizden öğreniyor ve öğrenmek istediğiniz tüm detaylarıda size aktarıyor. Bundan sonra ki tüm işlemlerinizde aklınıza takılan her konuda size yardımcı oluyor.

Yorum Yap