4 elementin gücünü saçlara taşıyan ve Sülfat içermeyen Giovanni şampuan ve saç bakım serileri Gratis mağ

29 Nisan 2016
7 kez görüntülendi

Şımart kendini” sloganı ile bireysel bakım, kozmetik ve günlük ihtiyaçlar konusunda binlerce ürünü bir araya getiren perakende mağazalar zinciri Gratis, hemen saçlarda hatasız çekicilik için Giovanni marka şampuanlarını da mahsul portföyüne katıyor. Sadece Gratis mağazalarında bulabileceğiniz Giovanni; alev, su, toprak ve havadan esinlenerek geliştirdiği özel serileriyle, saçlara profesyonel bakım yapıyor; kuvvetli, astarlı, gizli ve ışıltılı saçlar yaratıyor.

Giovanni Şampuan ve , dünyada hayatın temelini oluşturan 4 elementin; toprak, hava, ateş ve suyun gücünü saçlara taşıyor.

Giovanni ’den saçlar için kökten çözüm…

Giovanni ’nin topraktan esinlenerek oluşturduğu bu hızlı; Çay Ağacı Özlü Üçlü Bakım, Etkili Güçlendirici Şampuan ve Güçlendirici Krem ile Durulanmayan Nemlendirici Hafif Bakım Kremi ve Altın Buğday Kısa Ve Öz Içe Doğru Temizleme Şampuanı ’ndan oluşuyor.

Giovanni Nehir Ağacı Kısa Ve Öz Üçlü Bakım, Etkin Güçlendirici Şampuan ve Güçlendirici Krem, saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerini güçlendiriyor. Organik sertifikalı bitkilerin özgün kombinasyonunu sunarak, daha kuvvetli ve canlı bir görünüş için saçlarınızın her teline vitamin ve proteinlerle bakım yapıyor. Sülfat içermeyen Giovanni Şampuan ve Saç Kremi, size hakiki temizlik hissini yaşatırken saç derisindeki pullanma ve kepek sorunlarını da çözüyor. Giovanni Şampuan ve Saç Kremi, tüm saç tiplerinde tatbik için yerinde.

Giovanni Durulanmayan Nemlendirici Hafif Bakım Kremi ise dış etkenler ya da kimyasal işlemler nedeniyle dayanıklılığını kaybeden saçları canlandırıyor. İçeriğindeki organik yağlarla saçları ağırlaştırmadan besliyor ve ışıltı kazandırıyor. Her saç teline işleyen proteinler ile saçlar zahmetsizce taranıyor ve şekil alıyor.

Giovanni, olağan ve yağlı saçlar için geliştirdiği Altın Buğday Kısa Ve Öz Içeriye Doğru Arıtma Şampuanı ile de saçlarda harikalar yaratıyor. Saçı ve saç derisini en ince ayrıntısına kadar arındırarak temizleyen bu yeni mahsul, saçlara hacim ve parlaklık kazandırıyor. Saç derisinin nem dengesini tekrar kurarak seri yağlanmayı engellemeye asistan oluyor.

Giovanni Root 66 Maksimum Hacim Şampuanı ve Kremi saçlara bambaşka bir hava katıyor…

Havalı saçlara sahip almak için herkesin favorisi, Giovanni Root 66 Maksimum Hacim Şampuanı ve Hacim Kremi… 4 elementten biri olan havadan ilham alınarak çelimsiz ve cansız saçlar için geliştirilen bu hızlı, gücünü kaybetmiş ve zayıf saçları günden güne besleyerek, saç tellerini kalınlaştırıyor. Saçlara hacim ve dolgunluk kazandırırken, yıpranmaya karşısında koruyor. Atkuyruğu bitkisi ekstresi ile saç köklerini besliyor. Organik sertifikalı bitkilerin mucizevi etkilerini sunarak, daha dinç ve canlı bir dış görünüş için saçların her teline vitamin ve proteinlerle bakım yapıyor.

Giovanni Içeriye Doğru Nemlendirici Şampuan ve Krem ile saçlar sağlıkla ışıldıyor…

Giovanni, kimyasal operasyon görmüş saçları sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için ateşten esinlenerek çok farklı bir çabuk yarattı. Derinlemesine Nemlendirici Şampuan ve Nemlendirici Krem ’den oluşan ateş serisi nem dengesini kaybetmiş asi saçlara ipek yumuşaklığı kazandırıyor, elektriklenmeyi engelliyor ve saçlara sağlıklı bir parlaklık kazandırıyor. Taze bitkilerin damıtılmasıyla elde edilen özel yağlar, saçı onararak her geçen gün daha güzel bir dış görünüş kazanmasına muavin oluyor.

Kuru saçlara Giovanni ’den Dengeleyici ve Nemlendirici Bakım Serisi…

Giovanni, saçlara kaybettiği nemi ve yumuşaklığı kazandırmak için de suyun mucize etkilerini kullanıyor. Giovanni 50:50 Stabilizatör, Nemlendirici, Arındırıcı Şampuan ve 50:50 Dengeleyici, Nemlendirici, Rahatlatıcı Bakım Kremi ile kuru saçlara baştan yaşam veriyor. Hızlı, ideal pH seviyesiyle bitkin ve stresten eskimiş saçlara şiddet vererek, onları cazibeli bir parlaklığa kavuşturuyor. Organik sertifikalı bitkilerin özgün kombinasyonunu kullanarak, daha kuvvetli ve canlı bir dış görünüş için saçların her teline vitamin ve proteinlerle bakım yapıyor.

Giovanni ’nin 4 elementin gücünü saçlara taşıyan şampuan ve saç bakım kremleri bütün Gratis mağazalarında sizleri bekliyor.

4 elementin gücünü saçlara içeren ve Sülfat içermeyen Giovanni şampuan ve saç bakım serileri Gratis mağ www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

4 elementin gücünü saçlara taşıyan ve Sülfat içermeyen Giovanni şampuan ve saç bakım serileri Gratis mağ Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık