1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Perde Seçiminin Püf Noktaları

Perde Seçiminin Püf Noktaları

Hanımlar için evin perdeleri çok önemlidir. Bu nedenle perde seçiminde bulunan bayan birçok mağaza gezer ve yüzlerce modele bakarak zevkine uygun perde modellerini almak ister. Bu nedenle birbirinden güzel perde modelleri arasında bayanlar en güzel ve zevkine hitap eden modelleri seçerken birçok alternatife bakarlar. Peki, en son çıkan perde modelleri arasında seçim yapmak gerekirse hangisini alırdınız ? En güzel tasarım ve modelleri seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Birbirinden Harika Perde Modelleri ve Tasarımları

Son yıllarda modern perde tasarımları ilgi çekerken, yaşam alanlarımıza bu perdeler çok özel hava katmaktadır. Güneş ışınlarını geçirmeyen perdeler, kolay yıkanabilir perdeler ve kir tutmayan perdeler hanımların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Birbirinden güzel perde modellerinde bu özellikler yer alırken perdelerin tasarımları büyük ilgi görüyor.

Stor perdeler, tül ve zebra perdeler son yılların en çok ilgi çeken perde modelleri arasında yerini alırken, modern tasarımlarla karşımıza çıkan perde modelleri de yaşam alanlarımızda yer almaya çoktan başladılar bile. Bu nedenle hanımlar yaşam alanlarında birbirinden güzel ve özel perde modellerini seçerken tercih yapmakta zorlanmaktadır. Siz de perde alırken bu perde modelleri arasından yaşam alanlarınıza uyum sağlayacak perdeleri tercih edebilirsiniz.

Stor perdeler birkaç bölüme eşit şekilde bölünmüş kumaş bezdir. Kumaşının düzgünlüğüne ve katlanmalara çok dikkat edilir. Bu nedenle her bölüm özel malzemeler ile güçlendirilir. Konumuzda en güzel mutfak perde modeline dair bir örneği sizinle paylaştık.

Perde seçerken neye dikkat etmek gerekir ?

Perde seçimi en önemli noktaların başındadır. Herhangi bir dekorasyon da doğru kararlar almak mükemmel uyumluluğu yakalamanızı sağlar. Özellikle kararsız kaldığınız noktalarda burada ki yayına aldığımız makalemizden fikir edinebilirsiniz. Bir değişiklik yapmadan liste hazırlamanız gerekiyor ? Peki ne olacak bu listenizde ? Gelin tek tek detaylandıralım.

İlk olarak dekorasyon yapacağınız alanını belirleyin. Salon, mutfak gibi

Daha sonra burada ki hangi eşyaları değiştirmek istediğinize karar verin. Salon için halı, perde veya mutfak için mutfak masası, perde, halı, mutfak dolabı gibi

Kararınızı verdikten sonra alışverişe çıkmadan önce kombinasyon önerilerine bakın. Hangi renk mutfağa hangi perde yakışır gibi fikirler edinmelisiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap