İsimli Kolyelere Yeni Soluk Getiren Hariqa Takılar

İsimli Kolyelere Yeni Soluk Getiren Hariqa Takılar

Kadınların vazgeçilmezi, kıyafetlerinin olmazsa olması aksesuarlar arasında olan takılar çok geniş bir yelpazede çeşitlenmiştir. Ürün malzemesi olarak gümüşü tercih edenlerin oranı günden güne artış göstermektedir. Zevklere göre taşlı, hayvan figürlü, özel sembollerin olduğu gümüş takıların kullanımı olduğu gibi kişiselleştirilmiş gümüş takıları kullanmak isteyen büyük bir çoğunluk bulunmaktadır.

kolye
kolye

Kişiselleştirilmiş takılar arasında en çok rağbet edilen isimli gümüş kolyelere ulaşarak birbirinden farklı modelleri bulmak için zaman harcamanıza gerek yok. Teknolojinin gelişmesiyle eticaret sitelerinden satın alımların artmasıyla çok daha pratik olarak satın alabiliyorsunuz. Minimalist ve modern çizgileri bir arada buluşturan, günlük yaşamınızın zevklerine uyacak ve tamamen size özel üretim yapan hariqa sitesinde tüm aradıklarınızı bulabilirsiniz.

İsimli gümüş kolyelerde dilediğiniz tasarımlarda farklı kombinlerde üretilen gümüş kolyeleri beğeninize göre ürettirebiliyorsunuz. Plaka üzerinde özel yazım teknikleri ile hazırlatabilir, el yazısı şeklinde sizin için özel olan isimleri tek isim, iki isim ya da üç isim bir arada olarak yaptırabilirsiniz. Dikey yazı şekilleri, yatay yazı formatında, çember içlerinde, sembollerle, monogram tasarımında, madalyon tarzında, asker künyesi modelinde, çocuk karakterleri üzerinde, denizci çapası üzerinde, nal üstünde, isimli ikon tasarımında, kalpler içinde ve daha da farklı gümüş ürün model tasarımlarını bulabilirsiniz. Zincir tasarımları da oldukça zarif olmakla birlikte boy seçeneğini belirleyebiliyor ve isimli kolyelerinizi altın sarısı, gümüş ya da rose renk seçeneklerinden teninize uygun olanı ayarlayabilirsiniz.

isimli kolye
isimli kolye

Tüm modelleri hariqa size özel olarak üreterek ve sizlere kredi kartına taksit seçeneğiyle güvenli ödeme imkanı vermektedir. 925 ayar gümüş ürünlerin işçiliği titizlikle yapılmaktadır. Üretim süresi ortalama 5 gün içerisinde üretildikten sonra özenle hazırlanan takılarınızı hediye kutularında adresinize kargo ile göndermektedir.

harf isimlik takı
harf isimlik takı

Sevgililer günü, evlilik yıldönümü ve doğum günlerindeki hediye tercihlerinde en üst sıralarda yer alan isimli kolyeler, sevdiklerinizin özel günlerinde onları memnun edecek en güzel ürünlerden biridir. Kişiye özel tasarımların yapılması ve kullanıcı taleplerine kişiselleştirme olanakları ile tam size göre ürünler üretebilir ve hediyenin yanında duygularınızı da armağan edebilirsiniz.

Yorumlar (0)