Hassas Cilt ve Mide İçin Purina Proplan Somonlu Köpek Maması

Köpeklerinizin cilt ve mide hassasiyetleri varsa, Purina Proplan somonlu köpek maması, onun için doğru tür bir yemektir. Bu formül, cildi beslerken ve sağlıklı bir hale gelmesini sağlar, sağlıklı bir bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan antioksidanlar ile birlikte gelir. Ürün özellikleri:

  • Performans gösteren bir beslenme sağlar.
  • Antioksidanlar bağışıklık sisteminin sağlığına katkıda bulunur.
  • Omega-6 yağ asitleri ve çinko cildi besler ve sağlıklı cilt oluşumuna katkı sağlar.
  • Sağlıklı kemik eklemleri ve hareketliliği destekleyen Omega-3 yağ asitleri içerir.
  • Mısır, buğday veya soya içermez.
  • Ürünlerin hiçbirinde yapay renk veya tat yoktur.
  • Kanatlıların yan ürünlerini içermez.

Köpeğiniz İçin Proplan Köpek Maması Beslenme Talimatları

Köpeğiniz için yeni bir yiyecek seçmek dengeli sağlık ve mutluluğa doğru heyecan verici bir adımdır. Aynı zamanda geçiş dönemidir. Köpeğinizde yeni Purina Proplan köpek maması yiyeceklerinin yapabileceği farkı görmekten endişe duyarsanız, lütfen güncel yemekten geçiş işlemini kolaylaştırmak için 7 – 10 gün süre tanıyın. Her geçen gün, yalnızca yeni yiyecekleri besleyene kadar önceki yemeğin biraz daha azını ve biraz daha fazla yeni yemle besleyin. Bu aşamalı geçiş, gereksiz tıkanıklıkları önlemeye yardımcı olacaktır. Bu temel kuralları takip ederseniz, köpeğinizi Purina Proplan’a olumlu bir geçiş ve aktif ve sağlıklı bir yaşam için ayarlarsınız.

Köpek Kulübesi: Küçükten Büyüğe Köpek Kulübeleri ve İglolar

Köpeğinizin doğal ihtiyacını karşılayabilecek çok çeşitli köpek kulübesi bulabilirsiniz. Küçük ve taşınabilir kulübelerden, hava koşullarına dayanıklı ve sevimli günlük kabin tarzı köpek evlerine kadar, köpeklerinin bireysel ihtiyaçlarına, avlu boyutunuza ve ikliminize en uygun olacak şekilde açık barınaklar ve aksesuarlar bulunmaktadır. Dışarıda yaşayan kaninlere gelince, yalıtılmış ve iglo köpek kulübesi yavrunuzu güneşe, sıcağa, soğuğa ve yağmura karşı korumak için idealdir. İglo köpek kulübeleri yavrulara soğuk havalarda ekstra rahatlık sağlamak için özel ısıtma yastıkları da sunar. En büyük köpek kulübesine bile sığabilecek çeşitli kapılar ve yalıtım kitleri sunuluyor. Köpek yapılarındaki çatıların çoğu, sert nem, yüksek sıcaklık ve diğer elementler gibi aşırı koşullara karşı dayanıklıdır.

Genel içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir