1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Doğal Yolla Ciltteki Siyah Noktalardan Nasıl Kurtuluruz

Doğal Yolla Ciltteki Siyah Noktalardan Nasıl Kurtuluruz

Herşeyden evvel ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olmak için bakımlı olmak gerekir. Çok basit bir yöntem ile sadece yarım saat içinde ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olabilirsiniz.

Yapmanız gereken 3 adet yumurtanın beyazını, köpürünceye kadar iyice çırpmak daha sonra bir peçete ile yüzünüze maske yaparmış gibi uygulamak köpürene kadar çırptığınız yumurtanın beyazını temizlediğiniz yüzünüze sürüp üstüne 1 kat peçete yapıştırdıktan sonra tekrar yumurta akını iyice üzerine sürünüz. Öncesinde peçetelere ağız, burun ve gözleriniz için delikler açmayı unutmayalım.

Bu şekilde yarım saat bekledikten sonra yüzünüzde sertleşen maskeyi cildinize zarar vermeden çıkarınız. Cildinize parmak uçlarınızla hafiften masaj uygulayarak orta sıcaklıktaki su ile yüzünüzü yıkayınız. Bu uygulama ile doğal yolla yüzünüzdeki siyah noktalara elveda edebilirsiniz. Yüzünüzde oluşan sivilcelerinde zamanla kaybolduğunu göreceksiniz. Yüzünüzdeki tüylerinde kısa zaman sonra yok olduğuna şahit olacaksınız.

Yazılarımız kesinlikle birer öneridir bu işin uzmanlarından tavsiye alınması zorunludur. Uygulamalarla ilgili Melek Hanım sitemiz sorumlu tutulamaz.

Yorum Yap

Yorum Yap