2016 ilkbahar yaz en güzel makyaj malzemeleri!

18 Mayıs 2016
6 kez görüntülendi

2016 ilkbahar yaz sezonunun en güzel far, allık, pudra ve rujlarını seçtik.

Lancôme ilkbahar koleksiyonu bizi, pastel renklerle taze görünen neşe saçan kadınlar olmaya ziyafet ediyor. En tatlı renklerin bir araya geldiği far paleti, far olma özelliğinin dışarıda aydınlatıcı, eşitleyici, allık hatta bronzer olarak bile kullanmaya olanak tanıyor.

Fuşya, mercan, şeftali ve pembe tonlardaki rujlar ise, minimalist makyaj taraftarı olanları ipeksi dudaklara kavuşturmak için hazırda bekliyor.

Guerlain ’in ilkbahar koleksiyonunun yıldızı olan Meteorites Voyage Illuminating mat pudra, cilde doğal bir parıltı sağlarken hemencecik aydınlatıyor. Pastel pembe, yeşil, lila, inci ve altın renklerinin bir arada bulunduğu bir makyaj ürünü varsayım edersiniz oysa yüzde benzersiz bir etki yaratıyor.

Mac ’in hazırladığı çekici ve çekici tonlardaki Mac Soft koleksiyonuyla pürüzsüz ve kremsi gölgeler oluşturmak çok basit. Bilhassa, 12 pastel tonunda krem dokulu göz farlarıyla hem asi ayrıca de utangaç bakışlar yaratılabiliyor.

Estee Lauder ’in yaz koleksiyonun şüphesiz en öne çıkan ürünü, bölgesel düzenleme photo flash toz! Bu bebek mavisi saydam tozlar, ciltte aydınlatıcı ve kusursuzlaştırıcı tesir yaratarak makyajınızın ihtişamını arttırıyor.

Lancôme ilkbahar 2016 makyaj koleksiyonu bizi, pastel renklerle taze görünen neşelendirici kadınlar olmaya davet ediyor. En tatlı renklerin bir araya geldiği far paleti, far olma özelliğinin dışında aydınlatıcı, eşitleyici, allık hatta bronzer olarak bile kullanmaya imkan tanıyor.

Fuşya, mercan, şeftali ve pembe tonlardaki rujlar ise, minimalist makyaj taraftarı olanları ipeksi dudaklara kavuşturmak için hazırda bekliyor.

17

Guerlain ’in ilkbahar koleksiyonunun yıldızı olan Meteorites Voyage Illuminating mat pudra, cilde doğal bir parıltı sağlarken hemen aydınlatıyor. Pastel pembe, yeşil, lila, inci ve altın renklerinin bir arada bulunduğu bir makyaj ürünü tahmin edersiniz ama yüzde özgün bir etki yaratıyor.

27

Mac ’in hazırladığı cazip ve cazibeli tonlardaki Mac Soft koleksiyonuyla pürüzsüz ve kremsi gölgeler oluşturmak çok basit. Bilhassa, 12 pastel tonunda krem dokulu göz farlarıyla keza asi keza de utangaç bakışlar yaratılabiliyor.

37

Estee Lauder ’in yaz koleksiyonun kuşkusuz en öne çıkan ürünü, bölgesel düzenleme photo flash toz! Bu bebek mavisi saydam tozlar, ciltte aydınlatıcı ve kusursuzlaştırıcı tesir yaratarak makyajınızın ihtişamını arttırıyor.

47 2016 ilkbahar yaz en güzel makyaj malzemeleri! www.melekhanim.com farkıyla sizlerle.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık